Двигуни для дзеркальних куль, півсфер

Останнім часом до нас почали звертатися за покупкою виробів створюють "сонячні зайчики" не тільки для розважальних закладів а й представники бізнесу мають торгові точки і розважальні комплекси в великих супермаркетах. Інтерес до них обумовлений тим, що купуючи даний виріб Ви купуєте його на довгі роки, для догляду вам всього лише потрібно засіб для протирання пилу. Єдиним елементом доповнює дзеркальну півсферу або куля це специфічний конструкції двигун для нього.

Заходячи в розважальний центр або на дискотеку нашу увагу відразу ж привертає дзеркальна куля, який крутиться і в світлі пінспотов світять на нього і виробляє тисячі відображень. Це не тільки красиво але і цікаво в плані маркетингового ходу для будь-якого бізнесу. В даному розділі мова піде про двигуни, на які кріпляться дзеркальні кулі.

Для початку розберемо класифікацію двигунів для дзеркальних куль

Пропоновані в асортименті нашої компанії LuxPRO мотори для дзеркальних куль поділяються на 2 типи:
 
Перші - готові заводські вироби;
 
Другі - виготовляються під замовлення ручної збірки, з індивідуальним видом кріплення до стелі.
 
Мотори для куль під замовлення виготовляються для куль понад 50 см в діаметрі. Мотори для куль використовуються для підвішування до стелі дзеркального кулі за допомогою кріплення по чотирьох сторонах корпусу, через спеціальні роз'єми мотора відповідного розмірами даного зразка. Після цього в залежності від обраного пінспота проектується найкраще з чотирьох сторін (або мінімум з двох протилежних) світловий потік - пінспотов, які потрапляючи на шматочки дзеркал відображають тонкі промені світла, які добре проглядаються в задимленому приміщенні або на стінах закладу створюють ефект тисяч "сонячних зайчиків ".
 
Двигун для дзеркальних куль виготовляються під замовлення можуть виконуватися з урахуванням особистих побажань клієнтів і виконуються в 2х видах з дерев'яною доставкою в підставі, за допомогою якої здійснюється кріплення до стелі і з отворами в металевому корпусі двигуна. Існують різні мотори в яких в залежності від бренду змінений крутний момент, тому перш ніж купити той чи інший девайс для дзеркального кулі уточніть все тех. характеристики: який максимальний вага можна на нього підвішувати, яка середня швидкість крутного моменту, умови кріплення, комплектність обладнання.

Чому краще замовити в інтернет магазині LuxPRO

Якщо вам потрібно купити двигун для дзеркального кулі - звертайтеся до наших фахівців і ми підберемо найкращий варіант для певного кулі і розповімо як правильно його встановити а при необхідності проведемо повну інсталяцію вашого обладнання фахівцями нашого сервісного центру Lux SERVICE.
 
Хочемо зазначити, що інтернет магазин LuxPRO працює по всій Україні. Доставку будь-якого обладнання замовленого у нас на сайті ми можемо здійснити пересиланням зі свого міста зручним для Вас перевізником на вказаний вами відділенні або аж до ваших дверей. Оплатити за межі встановленого обладнання ви завжди можете вибравши зручний для вас спосіб зазначений в розділі Оплата.
 
Ці мотори зі штирем пропоновані в нашому асортименті виготовляються під замовлення, індивідуально на обрану півсферу. Двигуни для півсфер відрізняються від звичайних моторчиков для дзеркальних куль тим, що з штока мотора виходить стрижень певного розміру, який проходить крізь всю дзеркальну півсферу і на кінцівці за допомогою скріпки фіксується.
 
Штир з мотором використовується для підвішування до стелі півсфери, завдяки точно вивіреним розмірами, установка на потрібне місце не зажадає від вас багато зусиль і часу, з їх установкою впоратися навіть новачок. Ну а якщо ви підбираєте комплекс обладнання то рекомендуємо звернутися до наших фахівців, які підберуть найкращий варіант двигуна для певної півсфери і розповімо як правильно його інсталювати а при необхідності і проведемо повну інсталяцію вашого обладнання.

Вигідність покупок будь-якого обладнання в нашому інтернет магазині

Обумовлено декількома напрямками:

  1. Компанія LuxPRO працює по всій Україні і ви можете робити замовлення з будь-якого міста і населеного пункту.
  2. Доставку будь-якого обладнання замовленого у нас на сайті ми можемо здійснити пересиланням зі свого міста зручним для Вас перевізником на вказаний вами відділенні або аж до ваших дверей.
  3. Оплату за замовлений товар ви можете провести так, як зручно буде для вас, ну а можливі способи вказані в розділі Оплата.
  4. Програма знижок розроблена відділом маркетингу, пропонує можливість з першої покупки істотно заощадити ваші фінанси.

Рекомендуємо Вам замовити Двигуни для дзеркальних куль, півсфер за вигідною ціною в інтернет каталозі світлового обладнання ЛюксПро з доставкою по Україні. Также, замовляйте Кейси, чохли, сумки таких брендів як: Shure, Chauvet, STAGG. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ привозить які проживають в містах: Харків, Кропивницький, Луцьк, а також інші куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн