Конференційні мікрофони (мікрофони для конференцій)

Конференційні мікрофони це спеціальний тип мікрофонів призначений для якісного і зручного озвучування заходів проведених в приміщеннях: нарад, семінарів, конференцій тощо із завданням озвучити кожного виступаючого безпосередньо з його місця. Трохи зупинимося на складових, які необхідні для системи конференц зв'язку. Конференційні системи це як правило комплект акустичного обладнання, який складається з центр. блоку, необхідної кількості конференц пультів забезпечують функціональність для проведення дискусійних заходів. Конференц пульти розташовуються на місцях учасників з послідовною системою поєднуючи єдиний ланцюг.

Класифікація конференційних систем

Провідні конференційні мікрофони мабуть найбільш поширений тип конференційної зв'язку, при цьому аудіо потік передається по кабелях. Провідні конференц-системи підрозділяються на:
 
  • аналогові;
  • цифрові;
  • бездротові.
Коротенько розповімо про кожного з них. Аналогові конференційні системи передають звук в аналоговому вигляді. Це найбільш бюджетна система, їх використовують для початкового типу озвучування дискусійних заходів.
 
недоліки:
 
1. Обмежена функціональність.
2. Не підходять для складних конференц рішень з удов. якістю звучання.
3. Невелика коммутируемая довжина кабелів строго певної модифікації кабелю.
Цифрові конференційні системи передають звук в «цифрі»
 
переваги:
 
1. Відсутність як таких недоліків у порівнянні з аналоговими системами
2. Відмінна якість передачі і відтворення звуку;
3. можливість збільшувати функціонал в міру необхідності;
4. Інтеграція з персональним комп'ютером
 
Недоліки: Ціна і обмеження за кількістю спільно встановлених мікрофонів.
 
Цифрові - відмінно підійдуть для відеозв'язку і відео конференц.
 
Бездротові - використовують для ІК-зв'язку або радіоканалу в польових умовах а також для залів де можна прокладати кабелю.

Купуючи у нас ви отримуєте рішення в комплексі

У будь-якому випадку, як показує практика перед покупкою або замовленням тієї або іншої моделі рекомендуємо звернутися в наш сервісний центр LuxService, який на підставі поданих вами планів приміщення, завдань, що стоять перед вами запропонує найбільш прийнятний варіант конференц-системи а при необхідності і проведе інсталяцію даної системи , настройку і навчить ваш персонал порядку використання та експлуатації.
 
Наш відділ продажів при покупці потрібного обладнання забезпечить не тільки кращу ціну, але і надасть на обраний товар всю супровідну документацію: рахунок, накладні, гарантійний талон, тех. документацію а відділ логістики доставить ваше замовлення оперативно і за мінімальними тарифами.
 

Надаємо можливість вибрати Конференційні мікрофони по виправданій ціні в онлайн каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете подивитися ультрафіолетові лампи таких брендів як: Dell, Light Studio, IMG Stage Line. Онлайн магазин LuxPRO реалізує поставку клієнтам міст: Миколаїв, Маріуполь, Тернопіль і в ін. міста України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Гарантійний термін