Кабельні канали і трапи

Кабельне обладнання дуже важливо в різних електричних, комутаційних системах. За допомогою кабелів можна з'єднувати між собою не тільки окреме обладнання, а й створювати цілі кабельні мережі. Кабельні канали і трапи - це сучасні можливості для створення мереж, які монтуються в стіну, стелю або на підлогу.

Кабельні канали: ключові особливості

Дане обладнання називають ще коробом для проводів, так як його монтаж здійснюється в спеціальних замкнутих профілях. За своїм монтажним модифікаціям кабельний трап може бути підлоговим, настінним або ж монтуватися в стелю. В цілому обсязі такого короба полягає вся мережа, необхідна виключно для конкретного типу обладнання (комунікації, акустика і т.д.).

В цілому, такий канал можна назвати зовнішньої електропроводкою, що не монтується всередині стіни, а встановлюється зовні. До переваг такого обладнання можна віднести наступні факти:

  • ріжучий кабельний короб дозволяє організувати мережу кабелів безпосередньо в доступному для користувача місці;
  • такі короби відрізняються мобільністю, так як можуть в залежності від обставин переноситися, до них завжди є відкритий доступ;
  • короб для підлоги, стелі або стіни відрізняється більш гнучкими можливостями інсталяцій;
  • монтаж таких каналів відрізняється винятковою дешевизною;
  • крім цього у користувача є можливість надати цікавий зовнішній вигляд таким коробам, самостійно підвищити пожежобезпечність.

Усередині таких коробів часто розміщуються різні силові або слабкострумові кабелю. Основні варіанти такого обладнання - це телефонні дроти, комп'ютерні шнури, кабелі для відеоспостереження, пожежної безпеки, сигналізаційні кабелі, дроти для систем контролю і т.д.

Кабельні трапи в інтернет-магазині LuxPRO

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент кабельних коробів з різних матеріалів виготовлення - металевий трап, пластиковий, канал з ПВХ і т.д. Замовити будь-яку модель кабельного трапа ви зможете з доставкою в будь-яке місто України: ми співпрацюємо з усіма населеними пунктами, де є представництва відомих фірм-перевізників. Оплата товару - будь-яким зручним для клієнтам способом, що включає в себе готівку або безготівковий розрахунок.

Рекомендуємо придбати Кабельні канали і трапи за доступною вартістю в онлайн магазині звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете знайти алюмінієві ферми таких брендів як: Lenovo, STAGG, IMG Stage Line. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ реалізує поставку жителям регіонів: Рівне, Чернівці, Ужгород, а також інші куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Кількість каналів