Світлодіодні LED стрічки, рекламні вивіски, гірлянди

Винахід світлодіода (абревіатура LED) стало свого часу невеликий революцією, яка відкрила нові можливості. Маленькі точки, які дають стійкий яскравий колір всіх можливих відтінків, стали одиницями, які в різноманітних поєднаннях і формах дають простір дизайнерським рішенням і рекламним ходам, дозволяють знизити споживання енергії та при цьому якісно світять. Об'єднання LED джерел використовують в різного роду світильниках, сканерах, апаратурі для дискотек, екранах, що акцентує рекламної та інтер'єрної підсвічуванні. LED стрічка - це ланцюжок світлових діодів, упакована в рулон.

Така стрічка володіє двома основними перевагами:
 
-Може мати необмежену довжину;
-Може бути розділена на відрізки різного розміру.
 
З появою стрічки LED джерел можливості для реклами і дизайну стали практично необмеженими.

Де найчастіше можна зустріти led стрічки?

Зверніть увагу на обстановку кафе, барів, нічних клубів, кабаре, казино. Яскраві світяться контури допомагають збільш або зменшити простір кімнати візуально, створити необхідний настрій і додати приміщенню характер. Такий прийом, як колірне акцентування приваблює відвідувачів і веде їх у потрібному напрямку.
 
Якщо говорити про прийоми реклами, то візуальний фактор - один з головних в подачі товару і залучення до нього уваги. LED контури використовують в оформленні вітрин, стендів, акційних пропозицій і так далі. Крім стрічок для аналогічних цілей використовують led дюралайт. Це трубочка необмеженої довжини, всередині якої розміщені світлодіодні лампочки. Прозивним ім'я Duralight стало з тих пір, як фірма NEO-NEON запропонувала клієнтам новинку - ті самі трубки, повні яскравих лампочок.

У пошуках гідної покупки зверніть увагу на товари марки LuxPRO

Вибір товарів від виробника запропонує компанія «Арт Капітал Груп». Наш інтернет-ресурс познайомить вас з різними найменуваннями, серед яких популярний світлодіодне освітлення: світлодіодні стрічки і стрічки дюралайт. Каталог містить зразки червоного, жовтого, синього, зеленого, білого та інших кольорів. У вас є можливість зробити покупку за доступною ціною і комбінувати різні відтінки для створення ексклюзивного стильного освітлення.
 
LED стрічки і дюралайт від «Арт Капітал Груп» - LuxPRO дадуть вам 100 000 годин роботи і найяскравіший світло.

У нас можливо вибрати і купити Світлодіодне LED обладнання за нормальною ціною в магазині музичного обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, Ви можете обрати Акустика HI-FI & Hi-END таких брендів як: Electro-Voice, Osram, ProCab. Електронний каталог https://luxpro.ua/ виконає доставку які проживають в містах: Харків, Полтава, Кременчук, а також в усі куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн