Лампи PAR

Це революційно нова технологія ламп в яких є параболічний рефлектор. Він зроблений з особливого сплаву алюмінію. Лампи-фари візуально нагадують фару автомобіля. Вони складаються з освітлювача, відбивача і розсіювача.

Лампи PAR: призначення і поради щодо вибору

PAR широко застосовується для використання в якості освітлювального елементу для прожекторів, басейнів, зовнішнього освітлення. Це популярний освітлювач, який встановлюється в торгових і розважальних центрах, бутиках. Світло, що випромінюється лампою PAR, виділяє необхідні відтінки, підкреслює насиченість об'єкта. Тому такий освітлювач досить популярний у виробництві торгового устаткування.
 
Споживання електроенергії низька, тому лампи-фари відносяться до економічних освітлювачів. Вони безпечні для здоров'я людини на все 100%. Лампи не містять ртуті, інших шкідливих речовин, а також не випромінюють ультрафіолетові промені. Корпус виконаний з міцного матеріалу, який дозволяє захистити обладнання від можливих пошкоджень. Це дуже важливий параметр в тому випадку, коли ви купуєте освітлення для басейну, де цілком можливий фізичний контакт.

Як вибрати лампу в інтернет магазині LuxPRO?

Перш ніж вибрати таку лампу, потрібно визначитися з потужністю. Якщо вам необхідно якісне освітлення для домашніх умов, краще вибрати лампи для прожекторів на 30 Вт. У нас представлені моделі з теплим і холодним світлом. Якщо ж вам необхідна надійна підсвічування для басейнів, то потрібно використовувати лампу більш високої потужності. Наприклад, лампа на 300 Вт дозволить висвітлити до 15 м2 площі. Для освітлювального обладнання, концертної діяльності використовуються лампочки від 650 Вт і вище. У нас прекрасна ціна на лампи, потужністю 1000 Ватт.
 
При виборі варто звернути уваги на параметр, який означає кут розкриття променя. Існує три види: 
  1. з вузьким кутом (NSP);
  2. із середнім кутом (MFL);
  3. з великим кутом (WLFL).
У нас доступні лампи з різними цветопотоком. Ви можете вибрати холодний білий (6700 К) або м'який білим (2700 К). Так як ціна є одним з основних чинників у виборі продукції, ми надаємо вам найдоступніше пропозицію по вартості товару. Ви можете купити / замовити лампи самої різної потужності і кута розкриття світла. Ми займаємося продажем виключно якісної продукції, тому можете бути впевнені, що ваша лампа прослужить вам довго.

Ми рекомендуємо підібрати і замовити Лампи PAR за кращою вартістю в каталозі інтернет магазину музичних інструментів LuxPRO з доставкою в усі регіони України. Также, поглянь Рупорні системи оповіщення таких брендів як: Remo, Bespeco, Casio. Інтернет магазин ЛюксПро доставить які проживають в містах: Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Луцьк і в інші регіони України.