Проектори BENQ

Компанія BENQ відома своєю лінійкою проекторів, які сьогодні полюбилися широкої аудиторії користувачів.

 Проектор BENQ - сучасний стандарт мультимедійного якості

Техніка такого рівня активно використовується для домашнього перегляду кіно, проведення презентацій в офісі і організації виступів. Розглянемо існуючі серії проекторів BENQ і відзначимо їх центральні особливості.

Модельний ряд проекторів BENQ: технічні характеристики

• Cine Home.
 
Серія домашніх проекторів, які спрямовані на перегляд фільмів на великому екрані. Дана модель проекторів дозволяє обладнати кінозал прямо у себе вдома і забезпечити високу якість зображення. Короткофокусная оптика дозволяє розміщувати пристрій навіть в невеликому приміщенні. Чудова передача кольору дозволяє здійснити перегляд відео різного формату.
 
Проектор W 1050 передбачає кілька режимів роботи:
 
1. Спортивно-розважальний (підійде для перегляду матчів та інших матеріалів спортивної тематики).
2. Відеоігри.
3. Стандартний (для відтворення фільмів).
 
Зверніть увагу на моделі серії W - 1120, 1210 SТ, в яких додатково вбудовані потужні стереодинаміки. Відтворення кольору на таких пристрої дозволяє створити реалістичну картинку з високим рівнем контаста. Проектор дозволяє формувати зображення на відстані всього 2 метри.
 
• Cine Prime.
 
Проектор даної серії активно використовуються як для домашнього, так і вузькопрофільного використання в офісах, на великих заходах. Техніка презентує найкраще співвідношення вартості і продуктивності. Широке зображення, індивідуальна цветокалибровка, якісна деталізація дозволяє адаптувати техніку під будь-який формат мутімедіа. Моделі W 2000 і 2000 Плюс дарують певні переваги для вимогливого користувача. Низький рівень шуму, відмінна вентиляція, довгий інтервал роботи порадують кожного.
 
• Cine Pro.
 
Проектор такого класу дозволяють вопроізводіть зображення 4 K з передачею понад 8 мільйонів пікселів. Ідеальна передача кольору апаратури дозволяє застосовувати її на великих заходах. Якість цієї техніки можна порівняти з професійною апаратурою в кінотеатрі, завдяки здатності передавати пучок світла на велику відстань і зберігати чіткість картинки.

Рекомендуємо вибрати і купити Проектори BENQ за нормальною вартістю в інтернет магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, поглянь театральні прожектори таких брендів як: Color imagination, Bespeco, Tascam. Онлайн магазин LuxPRO доставить покупцям в містах: Харків, Одеса, Кременчук і в будь-яке місто України.