Професійне піаніно

Піаніно (або фортепіано) - класичний інструмент, що не потребує уявлення. Перші моделі, схожі на сучасні, почали виготовляти ще в XVIII столітті. Інтернет-магазин LuxPRO пропонує купити професійне піаніно за дуже доступною ціною в Україні.

Трохи історії о музичном інструменті

Перше піаніно виникло, як ми вже сказали, в XVIII столітті. Його «батьком» став знаменитий музичний майстер Бартоломео Крістофорі. Він принципово модернізував конструкцію клавесинів - основного в той час клавішного інструмента.
 
Професійні піаніно в тому вигляді, в якому ви можете зустріти їх в каталозі інтернет-магазину LuxPRO, з'явилися через століття. На початку XIX Мюллер і Хокінс (австрієць і американець) створили перший варіант компактного домашнього піаніно. В цілому, з тих пір його конструкція практично не змінювалася.

Основні особливості

В цілому, для професіоналів конструктивні особливості піаніно детально описувати не потрібно. Це масивний корпус, виготовлений з дерева і покритий лаком. Всередині - акустичний блок, модуль з клавішами, а також блок педалей.
 
Корпус має не тільки захисної функціональністю. Одна з важливих завдань дерев'яного каркаса - створити оптимальний резонанс, щоб звук інструмента вийшов максимально концентрованим, сфокусованим. Саме тому сучасні виробники намагаються підбирати найкращі деревні масиви для професійних піаніно.

Брендові виробники піаніно

Брендів, які виробляють сучасні професійні фортепіано, досить багато. Найвідоміший виробник музичних інструментів (в тому числі і піаніно) - компанія Yamaha. Як і сам інструмент, Ямаха не потребує представлення. Бренд гарантує високу якість моделей.
 
З останніх новинок - лінійки професійних піаніно Yamaha M2, Yamaha JU109. Модельні варіанти характеризуються міцним і потужним корпусом, прекрасної педальної системою і клавішним модулем (дуже чуйні), а також приголомшливим звучанням всього інструменту в цілому.
 
Варто також згадати виробника Pearl River. Це дуже відомий китайський бренд, уже кілька десятиліть спеціалізується на виробництві клавішних інструментів. Компанія пропонує шикарні професійні рішення в класі фортепіано - з дивовижним дизайном інструментів, прекрасними акустичними характеристиками.
 
Інтернет-магазин LuxPRO запрошує всіх професійних музикантів ознайомитися з асортименту професійних піаніно, купити які ви зможете за доступною ціною в Україні.

Рекомендуємо Вам підібрати Професійне піаніно з актуальної вартості в магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, замовте інсталяційна система таких брендів як: Maxtone, ROCKBAG, QSC. Інтернет каталог https://luxpro.ua/ виконає доставку клієнтам регіонів: Львів, Вінниця, Чернівці і в будь-який куточок України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Країна - виробник
Кількість клавіш
Призначення
Поліфонія