Чохли, кейси для клавішних

 Клавішні музичні інструменти мають потребу в гарній захисту, в чому і допоможе якісний чохол. Він необхідний не тільки для того, щоб на клавіші не потрапляв пил і інші забруднення, а й щоб синтезатор або акордеон зберігалися в правильних умовах.

Для чого потрібні кейси для клавішних

Будь-музичний інструмент потребує правильному зберіганні, дбайливе ставлення дозволяє значно продовжити термін служби. Крім цього, тільки так клавішні не будуть загублені лад, а будуть продовжувати радувати бездоганним звучанням.
 
Отже, чохли для клавішних необхідні для:
 
• захисту від механічних пошкоджень: дуже важливо стежити за тим, щоб і корпус, і клавіші ні в якому разі не піддавалися ударів, не покривалися тріщинами;
• відсутність забруднень. Між клавішами дуже часто може накопичуватися пил і бруд, може потрапляти волога. Все це дуже погано відбивається на подальшому стані клавішних;
• комфортного транспортування. Інструмент дуже часто необхідно кудись нести: на заняття в музичній школі, виступи, залікові концерти.
 
Практичний і зручний кейс ніколи не стане зайвим в арсеналі музиканта: з ним ваш інструмент завжди буде в цілковитій безпеці.

Якісні чохли для клавішних

Хороші кейси для клавішних інструментів неодмінно стануть в нагоді кожному музиканту: саме в них необхідно зберігати акордеон, синтезатор і так далі. Тільки таким чином можна продовжити їх життя: так вони не будуть пошкоджені, збережуть свій лад і новий зовнішній вигляд.
 
Моделі виконані з якісної тканини. Зовнішня частина - це водонепроникний матеріал, що не піддається механічних пошкоджень. Нижній - це спеціальна м'яка підкладка, яка зберігає корпус в ідеальному стані, оберігає від подряпин. Зовні розташована міцна ручка, що робить можливою комфортне транспортування.
 
Зовні розташовано кілька містких кишень, куди можна розташувати потрібні деталі: наприклад, збірники нот. Блискавки легко і швидко розстібаються і застібаються. Застібки дуже надійні: вони з часом не ламаються і не починають заїдати.
 
Забарвлення дуже практичні: чорний колір завжди виглядає стильно. При необхідності сумки можна швидко і легко почистити звичайною щіткою і м'яким мильним розчином. Демократична ціна стане приємним бонусом для вас.

Ми пропонуємо вам підібрати і придбати Чохли, кейси для клавішних за вигідною вартістю в інтернет каталозі звукового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва та України. Также, знайди ультрафіолетові прилади таких брендів як: NGS, Soundking, RCF. Каталог магазину ЛюксПро привозить жителям міст: Харків, Маріуполь, Мелітополь, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Ущільнювач
Внутрішні ремені