Кросовери, Компресори

На сцені, в студії звукозапису і навіть в побуті важко уявити роботу акустичних систем або мікрофонного обладнання без сучасних компресорів та кросоверів. Перші відповідають за вирівнювання динаміки звуку, згладжуванні гучного і тихого звучання. Кроссоверние пристрої відповідають за відтворення звуку в виразно заданих частотах. Устаткування гарантує звукову чіткість, відсутність спотворень і перешкод, оптимальні характеристики звуку. Кросовери і компресори пропонують такі виробники, як Show, Samson, Alesis, Behringer, ART та інші відомі бренди.

Кросовери і компресори в сфері аудіо - найважливіше устаткування, що дозволяє програвати, записувати більш якісний звук. Вони використовуються і в якості побутового застосування (наприклад, в комбінації з автомобільної акустикою), так і в професійній (студії звукозапису та ін.).

Інтернет-магазин LuxPRO підготував значний асортимент найкращих, брендових кросоверів і компресорів, купити які ви зможете за дуже доступною ціною в Україні.

Навіщо потрібні кросовери?

Почнемо з більш поширеного у побутовій та професійному середовищі обладнання - кросоверів. Вони являють собою пристрої, що інтегруються в сучасні акустичні системи й забезпечують підготовку необхідних частот для окремих колонок. Якщо на колонку подані частоти поза необхідного діапазону, проблем не уникнути:
 
• низькочастотні сигнали спотворять загальну звукову картину;
• високі частоти приведуть не тільки до спотворень, а й до можливого виходу з ладу динаміка високих частот (твітера).
 
Конструктивно обладнання складається зі спеціальних фільтрів, що відповідають за свій частотний діапазон. Фільтр хай-пас розрахований на роботу в діапазоні, що перевищує 1000 Гц, а фільтраційний елемент лоу-пас призначений для роботи з частотами нижче 1000 Гц.
 
Крім того, важливими елементами кроссоверним системи є конденсатори і котушки.
 
Таким чином, купуючи кросовер, ви забезпечуєте надійне і якісне звучання динаміків на певному рівні частоти.
 
Непогані моделі кросоверів пропонують бренди Behringer, ART і інші виробники.

Принцип роботи та призначення компресора

Звукові компресори застосовуються переважно в студійній звукозапису або ж на музичних концертах. По суті принцип дії компресійного аудіо обладнання досить простий. Пристрій призначений для звуження динамічного діапазону загальної картини звуку. Іншими словами, аудіо компресор покликаний вирівняти тихий і гучний звук в один загальний коридор.
 
Приклад дії компресора в реальній ситуації - спів у мікрофон. Наприклад, в пісні дуже тихе вступ, куплет, а приспів - дуже гучний, насичений. Завдання компресора полягає в тому, щоб і тихий куплет був почутий чітко і голосно, і гучний приспів був на оптимальному звуковому рівні.
 
Відмінні за якістю і ціною компресори ви можете купити в інтернет-магазині LuxPRO від виробників Show, Samson, Alesis та інших.

У нас Ви можете купити Кросовери, Компресори за доступною вартістю в інтернет каталозі музичного обладнання LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, замовте Педалі для гітар таких брендів як: Emiter-S, Color imagination, Showtec. Онлайн каталог LuxPRO виконує доставку жителям регіонів: Маріуполь, Нікополь, Павлоград і в інші регіони України.