Караоке системи ELYSIUM для будинку, приватних інсталяцій

Віртуальні караоке системи це новинка зовсім недавно вийшла на ринок караоке України. Однією з них є караоке плеєр ELYSIUM, новітня розробка, яка дозволить втілити Ваші мрії в реальність за прийнятну ціну. Даний караоке плеєр програє MIDI, KAR караоке-дисків: LG, Samsung і BBK мінусового: MP3, CDG, EMP, KFN. Передбачена зміна темпу, тональності, регулювання гучності і еквалайзера, вибір звукових ефектів а два роздільних екрану - для оператора і виконавця, зроблять даний плеєр надійним інструментом не тільки співати улюблені пісні але і заробляти на цьому!

При виборі будь-якого професійного караоке рекомендуємо звертатися за консультацією в нашу компанію і ми з упевненістю вам запропонуємо не тільки краще караоке за вигідною для вас ціною, але і візьмемо на себе всю технічну складову в підборі необхідного обладнання, його встановлення та налаштування.

Караоке системи

Багато хто любить заспівати у вузькому колі близьких для власного задоволення, але все більше людей захоплюються співом під систему караоке, коли використовується професійний мікрофон і найактуальніше музичний супровід з модерними звуковими ефектами.
Наші фахівці із задоволенням допоможуть підібрати найбільш відповідний обладнання караоке для вашого ресторану, бару чи для суто домашнього використання.
 
Новітні розробки в цій галузі дозволяють змінити темп і тональність музики, вибрати звукові ефекти і програти тисячі улюблених мелодій з репертуару сотень відомих виконавців. Відмінне звучання всіх фонограм, розширений пошук за назвами або виконавцям, чітко класифіковані пакети по окремим категоріям музичного світової спадщини - всі ці достоїнства належать будь-якому віртуальному караоке-плеєра нашого інтернет-магазину.
 
Віртуальні караоке системи внесуть цікаве різноманітність в сімейний вечір або допоможуть підняти популярність вашого модного закладу.

Система караоке подарує задоволення від музики

Зазвичай в систему караоке входить як деякий професійне обладнання (мікрофон, плеєр), так і віртуальна програма, що включає в себе віртуальний плеєр з сучасним еквалайзером, пакети пісень і супровідні програми.
 
Детальніше складу віртуального караоке наводиться в даному списку:
 
• Професійна караоке-програма
• Пакети різних пісень (вітчизняних, зарубіжних, дитячий та ін.)
• Супровідні програми - аналіз заспіваних пісень, оцінки, пошук по виконавцю і назвою пісні
• Пакети професійних кліпів з можливістю трансляції на великий екран
• Записи проспіваних пісень - за бажанням співаків
• Спеціальні поновлення бази музичних треків і кліпів в хмарі на 1 або 2 роки - в залежності від умов покупки
 
Багато віртуальні системи караоке можна встановити на звичайний комп'ютер або ноутбук з відповідними вимогами - ОС Windows 7 і вище, жорсткий диск не менше 500ГБ і т.д. Зверніться за консультацією до наших кваліфікованих фахівців з продажу караоке-систем, і вам обов'язково знайдуть найоптимальнішу конфігурацію для сучасного і веселої розваги - співу під караоке.

Ми пропонуємо вам вибрати і купити Караоке ELYSIUM для приватних інсталяцій за найкращою ціною в інтернет каталозі музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Україні. Также, Ви можете переглянути Рухомі LED голови SPOT таких брендів як: LedEX, ProCab, STAGG. Каталог ЛюксПро доставить жителям міст: Вінниця, Тернопіль, Біла Церква і в будь-який регіон України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Гарантія