Передпідсилювачі для мікрофонів і навушників

Новинка в інтернет-магазині LuxPRO! Передпідсилювачі для мікрофонів і навушників за доступною ціною в Україні. Це затребуване обладнання, що дозволяє поліпшити якість сигналу і кінцевий результат використання мікрофона. У нашому каталозі моделі від відомих виробників ART, Behringer, DBX, Kramer і багатьох інших.

 Для чого потрібен мікрофонний передпідсилювач?

При використанні мікрофонного обладнання важливо домогтися оптимального співвідношення сигналу та шуму. Сигнал проробляє певний шлях, і на кожному проміжку цього шляху необхідно домогтися високої якості. Саме в цьому і допомагають спеціальні предпідсилюючий установки.
 
Логічне запитання багатьох користувачів - а навіщо потрібен попередній, якщо багато моделей техніки вже обладнані вбудованим? Так, багато мікрофони мають свої, вбудовані підсилювачі. Але як показує практика, такого вбудованого елемента недостатньо. Додатково підключається, окремий передпідсилювач має набагато більше технічних характеристик, що роблять сигнал більш якісним.
 
Крім того, окремі моделі мають відповідним, можна сказати індивідуальним характером звучання. Тому у користувача мікрофоном з'являється можливість вибрати і купити передпідсилювач за власними уподобаннями в звуці.

Основні критерії вибору мікрофонних передпідсилювачів

Перше, про що варто сказати, це дві існуючі різновиди - транзисторні і лампові. Останні забезпечують цікаве звучання - оксамитове, м'яке, тепле. Однак все це стосується тільки дорогих моделей. У бюджетних же варіантах відмінностей між ламповими і транзисторними моделями практично немає. Тому не слід купуватися на затягають гасла на кшталт «м'якими лампове звучання», особливо коли мова йде про недорогих передпідсилювач.
 
Крім різновидів існує ще кілька характеристик вибору:
 
• кількість каналів: тут нічого складного немає, користувач вибирає число каналів для входу за власними потреба - скільки мікрофонів буде використовуватися разом з підсилювачем;
• низькочастотний фільтр: досить корисна функція, яка відсікає від йде сигналу все низькі частоти на рівні 200-20 Гц. Це дозволяє позбавити звук від перешкод і спотворень, гулу музичних інструментів та ін .;
• автономне живлення: в цілому, пункт необов'язковий, так як практично всі попередні обладнані фантомним харчуванням, але все ж краще перестрахуватися і переконатися в його наявності;
• індикатори рівня: корисна річ, яка дозволить стежити за рівнем сигналу;
• перемикач фази: ця досить рідкісна функція підійде лише в тому випадку, якщо проводиться запис з декількох інструментів одночасно.
 
Інтернет-магазин LuxPRO пропонує широкий асортимент предусилителей, купити які ви зможете за оптимальною ціною в Україні. Широкий модельний ряд брендових виробників дозволять вибрати саме ту модель, яка актуальна для вашого випадку.

У нас Ви можете підібрати і придбати Передпідсилювачі для мікрофонів і навушників по актуальній ціні в каталозі музичного обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву. Также, замов Рухомі голови WASH таких брендів як: Yamaha, NGS, GATOR. Інтернет магазин LuxPRO виробляє доставку в міста як: Дніпродзержинськ, Чернівці, Кам`янець-Подільський, а також в будь-які регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Гарантія