Резистори

Змінний резистор (фейдери) застосовується для регулювання рівня сигналу: в підсилювачах потужності низької частоти, CD або вініл програвача, мікшерних і світлових пультах. Поділяються змінні резистори на такі типи як ползунковиє, роторні та моторорезірование.

 

При виборі резистора потрібно звертати увагу на його опір, лінійність, терморегулятори контактних висновків і розмірів ручок. Тому що різні виробники такі як: Pioneer, Soundcraft, Allen Heath, Yamaha, Behringer і інші мають індивідуальну терморегулятори і розмір ручок для своїх апаратів. Важливо звертати увагу mono або stereo змінний резистор застосовується в тому чи іншому апараті.

Наш сервісний центр LuxService при необхідності здійснить підбір, заміну (установку) змінного резистора (фейдера) і будь-якого іншого елемента вийшов з ладу - оперативно, якісно, з гарантією на виконаний ремонт 3 місяці!

Рекомендуємо підібрати Резистори за кращою вартістю в інтернет магазині музичного обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, Ви можете порівняти Рупорні системи оповіщення таких брендів як: Sennheiser, Electro-Voice, ETC. Каталог https://luxpro.ua/ привезе клієнтам в міста: Кривий Ріг, Вінниця, Біла Церква і в будь-яке місто України.