IP-системи оповіщення

IP-системи оповіщення - це системи майбутнього за допомогою яких можливо вирішити досить багато завдань пов'язаних з управлінням і передачею звукових повідомлень.

IP-системи: оповіщення, трансляційні системи, пожежна безпека

IP-системи оповіщення в останні десятиліття набирають все більше і більше поширення. В першу чергу це пов'язано з тим що прогрес не стоїть на місці, а майорить можна сказати семимильними кроками. Як приклад можна привести розвиток мобільних телефонів. Вони відносно зовсім недавно тільки з'явилися, мали великі розміри і маленький чорно-білий дисплейчик, а тепер - це повноцінний міні комп'ютер, який включає в себе дуже пристойну фото-відео камеру редактори різноманітних документів і багато іншого.

Мало того у IP-системи оповіщення є можливість того щоб ними керували за допомогою телефону, а це погодьтеся досить великий плюс, оскільки не потрібно з собою по будівлі носити якийсь особливий пульт для управління системою.

Призначення IP-систем 

IP-системи оповіщення дають можливість передачі звукового сигналу LAN, WAN через інтернет або ж по бездротових каналах на будь-які відстані. Незважаючи на відстані IP-системи оповіщення забезпечують якісну передачу звукової інформації. За допомогою даних систем можна управляти гучністю, відключенням гучномовців, передачі коротких повідомлень. Також дані системи підключаються до систем пожежної безпеки та у випадку виникнення позаштатної ситуації можуть повідомити про це як персоналу, так і безпосередньо відвідувачам, наприклад, про евакуацію у зв'язку з виникненням диму або пожежі.
 
У зв'язку з цим IP-системи оповіщення ідеально підходять за своїм функціоналом для використання їх в школах, готелях, великих розважальних закладів (аквапракі, зоопарки, ботанічні сади), торгових центрах, гіпермаркетах, аеропортах, вокзалах і в багатьох інших закладах.
 
Компанія LuxPRO своїм клієнтам, пропонуємо не тільки IIP-системи, але і вирішити завдання в комплексі:
  1. Проектування об'єкта необхідним обладнанням;
  2. Продаж і постачання (включаючи бесплатнуюдоставку);
  3. Установку його, настройку і навчання порядку його використання;
  4. Сервісне обслуговування в гарантійної і післягарантійної експлуатації.

Ми пропонуємо підібрати і купити IP-системи оповіщення за нормальною ціною в каталозі інтернет магазину музичного обладнання LuxPRO з доставкою в усі регіони України. Также, вибери Лазери з 2D / 3D ефектом таких брендів як: IBANEZ, HALO, SUPERLUX. Каталог магазину ЛюксПро виробляє доставку в міста як: Харків, Черкаси, Рівне, а також ін. куточки України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Рейтинг потужності
Категорія акустики
Макс. частота відтворення
Мін. частота відтворення
Місце встановлення
Чутливість
Колір
Живлення
Матеріал корпуса
Гарантія
Застосування
IP-системи оповіщення з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань