Роз'єми JACK для акустики

Високоякісна акустична апаратура - це завжди прагнення справжнього професіонала, який прагне будь-що там не було вдосконалити свій звуці. Однак творча музична діяльність і її успіх залежать від тисячі дрібниць, які безпосередньо впливають на творчий процес, пов'язаний з музикою. Інтернет-магазин LuxPRO ретельно підбирає асортимент для своїх клієнтів. За тривалу роботу в сфері надання товарних послуг ми накопичили чималий досвід, що дозволяє нам грамотно формувати модельний асортимент.

Роз'єми JACK: основні особливості модельного ряду і характеристики

Всілякі типи роз'ємів для акустичної апаратури - невід'ємна частина обладнання, з яким доводиться кожному музиканту або звукорежисеру зустрічатися щодня. Роз'єми «джек» призначені, в першу чергу, для передачі аудіо сигналу між різними видами приладів і апаратури. Тому не важко здогадатися, що такий роз'єм в сучасній музичній діяльності - це головний помічник для підключення всіляких систем і музичних інструментів.
Серед основних особливостей пропонованого асортименту можна виділити наступні позиції:
 
• роз'єми JACK пропонуються в широкому асортименті модельних розмірів: в нашому каталозі представлені моделі трьох стандартних розмірів;
• роз'єми для акустики «джек» можна купити в двох основних варіантах: для передачі моно сигналу, а також варіант для передачі одночасно моно і стерео сигналу;
• окремо в каталозі також представлені різноманітні моделі гнізд для JACK-роз'ємів - також у безлічі розмірних варіантів.
 

Акустичні роз'єми JACK: ідеальні пропозиції - вигідна ціна

Інтернет-магазин LuxPRO співпрацює протягом багатьох років з великою кількістю професійних музикантів, звукорежисерів, ді-джеїв та іншими творчими людьми. Тому ми ретельно підбираємо тільки найнеобхідніший і високоякісний асортимент. Будь-який клієнт може замовити необхідну модель роз'єму «джек» за допомогою електронної форми на сайті. Також ми дуже раді буде чути вас і по телефону: наші висококваліфіковані менеджери проконсультують вас з будь-якого виниклого питання, зроблять все можливе для нашого комфортного і довірчого співробітництва.
 
Ціна на всі моделі роз'ємів - максимально демократична.

Ми рекомендуємо Вам вибрати і придбати JACK по виправданій вартості в каталозі інтернет магазину музичного обладнання ЛюксПро з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете замовити акустичні процесори таких брендів як: Kramer, Soundking, Free Color. Онлайн магазин ЛюксПро привезе покупцям міст: Одеса, Івано-Франківськ, Нікополь, а також в усі регіони України.