Периферія для мікшерів

Використання цифрової консолі без периферії для мікшерів немислимо: таке обладнання вимагає різних підставок, подсветок, чохлів, додаткових пристроїв, що стабілізують роботу основного приладу. Такі гаджети не просто покращують загальну продуктивність мікшера, а й сприяють більш комфортною і акуратною експлуатації.

Види додаткових пристроїв для консолей

Існує цілий ряд допоміжних гаджетів, значно спрощують процес роботи з музичним обладнанням. У нашому Інтернет-магазині ви знайдете:
 
• рекові кріплення. Обов'язково дивіться на технічні характеристики моделі і перевіряйте сумісність з вашим обладнанням, це дуже чутливі механізми, які підходять далеко не під всі варіанти. Будь-яке кріплення витримує досить велику вагу, що не прогинаючись і не ставлячи під загрозу цілісність апарату;
• чохли. Для того, щоб зберегти мікшер в ідеальному стані, потрібно вибрати міцний чохол, який не дозволить корпусу покритися механічними пошкодженнями або розбитися. Виріб вибирайте строго за розміром, занадто широкий варіант не захистить апарат від ударів, як і занадто вузький;
• підсвічування. Дуже необхідна річ для коректної роботи зі звуком у погано освітлюваних приміщеннях. При своїх неймовірно компактних розмірах вона висвітлює досить великий робочий ділянку;
• плати. Сприяють розширенню базових можливостей вашого пристрою, додаючи входи і виходи, збільшуючи кількість каналів;
• кабелі для мікшерів і консолей. Вони допомагають вирішити проблему віддаленій розетки, дроту не сплутується, так як поставляються на спеціальній котушці, яка значно полегшує процес експлуатації;
• настінна контрольна панель для дистанційного керування пультом мікшування. Має 4 повзунок для регулювання гучності і перемикання між задіяними зонами.
 
Також у нас ви можете купити вимірювачі амплітуди сигналу, що відповідають за оптимальну якість звуку і співвідношення частот.

Інтернет-магазин Luxpro допоможе знайти необхідне обладнання

Ми пропонуємо адекватні ціни, які попередньо погоджуємо з постачальниками, працюємо ми тільки з офіційними дилерами, це підтверджено сертифікатами і ліцензіями. При відсутності необхідної позиції в каталозі наш колектив завжди може її замовити, для цього вам необхідно попередньо зв'язатися з менеджером і розповісти про свої наміри.
Luxpro пропонує тільки найкраще!

У нас можливо підібрати Периферія для мікшерів по виправданій ціні в інтернет каталозі світлового обладнання https://luxpro.ua/ з доставкою в будь-який куточок України. Также, Ви можете замовити Світлодіодний LED завісу, підлогу таких брендів як: ROCKBAG, HALO, Magnat. Інтернет магазин https://luxpro.ua/ виконає поставку клієнтам міст: Чернігів, Черкаси, Рівне, а також ін. куточки України.