Сценічні подіуми

Без подіумів важко уявити проведення концертів, фестивалів, виступів і будь-якого роду інших масових подій. Вони дозволяють розмістити велику кількість динаміків і іншу акустичну техніки. Перш за все, вони розраховані під акустику, яка повинна знаходиться на певній висоті. В окремих випадках конструкція з платформ дозволяє розмістити налагоджувальника звуку, світла або DJ. Висоту будівлі можна визначити за допомогою ніжок.

У разі, якщо вам необхідна платформа для акустики, потрібно визначитися з висотою самої конструкції. Вона може бути, як стаціонарна, так і рухома. Ніжки дозволяють збільшити площу розміщення техніки. Ви можете вибрати конструкції з різним типом покриття підлоги. Це дозволить урізноманітнити формат заходу.
 
Важливо, визначити вагу техніки, яка буде розміщена на подіумах і купувати ті комплекти, що дозволяють цю техніки витримати. Ми допоможемо вам підібрати товар по заданих вагових характеристиках.

Замовляйте обладнання в інтернет-магазині LuxPRO!

Наш інтернет-магазин дає можливість зробити замовлення в лічені секунди. Наші менеджери допоможуть вам підібрати потрібний варіант подіумів і талів відповідно до ваших потреб. У нас є окремі запчастини до цих конструкцій, тому ви зможете самі спланувати собі варіанти платформи. Так, ви можете купити / замовлення окремо ніжки самої різної висоти, при цьому вас чекає приємна ціна.
 
Також, у нас представлені найрізноманітніші види регульованих сходів. Які відрізняються високою мобільністю і міцністю. Є варіанти різної ширини і показника навантаження. У нашому інтернет-магазині ви знайдете транспортні візки для обладнання, в тому числі і для перил.

Унікальна можливість купити Сценічні подіуми за доступною вартістю в магазині світлового обладнання ЛюксПро з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете переглянути Двигуни для дзеркальних куль, півсфер таких брендів як: Audio-Technica, B&C Speakers, . Електронний каталог ЛюксПро реалізує доставку клієнтам міст: Вінниця, Кропивницький, Івано-Франківськ і по всій Україні.