Світлодіоди, Оптика

З розвитком електроніки все більше світлових приладів виробляються із застосуванням світлодіодів в якості джерела світла. Світлодіоди застосовуються в такому обладнанні як рухомі голови SPOT і WASH, світлових сканерах, прожекторах, дискотечних ефекти, стробоскопи та багато в чому іншому обладнанні.

Найбільш поширені світлодіоди таких кольорів як червоні, білі, сині і зелені, а також 3-х кольорові і 4-х кольорові. За потужністю світлодіоди поділяються на малопотужні і потужні. Як правило, термін служби малопотужних світлодіодів складає близько 50000 годин, а потужних світлодіодів 10000 годин.

В основному виходять з ладу потужні світлодіоди, і тоді необхідно провести їх заміну, щоб пристрій знову могло нормально працювати. Причиною виходу потужних світлодіодів, як правило, є погане охолодження (через тривалу роботу в приладі накопичується велика кількість пилу, що заважає відведення тепла від світлодіодів) або некоректна робота блоку живлення.

В асортименті нашої компанії є велика кількість типів світлодіодів як малопотужних, так і потужних. Якщо Вам необхідно підібрати світлодіод для яке-то світлового приладу, і ви не знаєте який Вам підійде, то в цьому випадки зверніться в наш сервісний центр і наші співробітники підберуть необхідний для даного приладу світлодіод.

Рекомендуємо купити Світлодіоди, Оптика за доступною ціною в інтернет магазині музичних інструментів LuxPRO з доставкою по Києву і всій Україні. Также, Ви можете переглянути Слідкуючі прожектори таких брендів як: Apart, Casio, City Light. Онлайн каталог LuxPRO реалізовує доставку покупцям в регіонах: Тернопіль, Мелітополь, Нікополь і в будь-яке місто України.