Рухомі LED голови WASH

Світильники LED користуються величезною популярністю. Це відбувається тому, що лампи такого типу мають цілий ряд переваг. Абревіатура LED означає light-emitting diode, що в перекладі - світлодіодний світильник. Світлодіоди були винайдені трохи менш як сто років тому. Скупчення світлодіодів і об'єднання їх в різні форми використовується в побутових приладах, промисловому і рекламної освітленні, в дизайні інтер'єру і так далі. Відмітна особливість такого підсвічування - яскравість, широка кольорова гама, міцність і стійкість, значний термін служби.

Рухомі світлодіодні LED голови WASH: призначення, особливості

Якщо говорити докладніше про застосування світлодіодного освітлення, то найбільш відомими прикладами є:

 1. Світлодіодна стрічка, яку можна спостерігати в промисловій та побутовій сферах, а також на вулиці;
 2. Індикатор, який виступає сигналом про включення і відключення будь-якого приладу або цілої системи;
 3. Рухомі рядки, що застосовуються з інформативною і рекламної цілями;
 4. Ліхтарі, світлофори, оптопари;
 5. Підсвічування рідкокристалічних екранів техніки;
 6. Ігрова сфера і пристрої USB;
 7. Підсвічування і оформлення дискотек.
Якщо говорити про розважальній сфері докладніше, то варто відзначити такі прилади, як LED голови SPOT. Обертові потоки світла використовуються на презентаціях та інших публічних заходах, на вечірках, в нічних клубах, на святах, концертах і так далі. Особливістю LED голів є те, що на стійкій основі рухомо закріплений коло, поверхня якого всіяна світлодіодами. Світлодіоди найчастіше розміщені по колу.
 
Різні моделі LED голів мають свої оригінальні і зручні функції. LED голови WASH стали незамінним атрибутом для світлового оформлення дискотек, танц майданчиків в розважальних закладах, світловим оформленням під час презентацій та звичайно ж в світі професіоннального шоу-бізу.
 
Компанія LuxPRO пропонує великий асортимент світлодіодних голів від кращих світових виробників Showtec, Chauvet, BIG, Light Studio, які вже давно стали впізнаваними і затребуваними. При виборі даного обладнання рекомендуємо звертатися до наших фахівців, які врахують всі Ваші побажання і на основі характеристик приміщення, дизайну, бюджету - запропонують оптимальну схему розміщення та необхідні LED голови WASH. Також, ми раді запропонувати Вам сучасне лазерне обладнання для створення яскравого та видовищного шоу.

Компанія «Арт Капітал Груп» - це команда фахівців, які забезпечать своїм клієнтам такі послуги:

 1. Консультація фахівця в онлайн режимі або особисто;
 2. Допомога у виборі і установці необхідного обладнання;
 3. Розробка техзавдання і проекту інтер'єру;
 4. Асортимент товарів для придбання і їх поставка за вказаною адресою;
 5. Монтаж, налагодження та повний післяпродажний сервіс.
Наша фірма пропонує клієнтам товари від відомого бренду LuxPRO. В асортименті освітлювальних приладів фірми ви знайдете LED голови різної потужності і функціоналу. Найменування від LuxPRO допоможуть стильно презентувати товар, послугу або проект. Вони дадуть простір для створення атмосфери на святі, корпоративі, вечірці. LED голови від LuxPRO довговічні, мають яскравий спектр кольорів і велику потужність. Вибрати і замовити товари допоможе компанія «Арт Капітал Груп» за розцінками, які вас порадують.
 
   

Ми рекомендуємо Вам вибрати і купити Рухомі LED голови WASH за вигідною ціною в онлайн магазині світлового обладнання LuxPRO з доставкою по Києву. Также, подивися Приймально-передавачі DMX таких брендів як: Optoma, Sky Sound, . Електронний магазин https://luxpro.ua/ привезе клієнтам регіонів: Кривий Ріг, Херсон, Кременчук і в інші регіони України.

Фільтр
Вартість
 •  —  грн
Рівень захисту