Насоси

Кожен генератор диму має дуже важливий для його роботи елемент, такий як насос-компресор. Він забезпечує подачу рідини з бачка генератора диму до нагрівальної камері. Стабільна робота насоса забезпечує стабільний і рівномірний вихід диму.

Насоси для генераторів диму розділяються між собою по потужності. Це означає, що для кожної нагрівальної камери є свій тип насоса. Якщо в генераторі диму встановити насос, який не підходить по потужності, то генератор як мінімум буде не коректно працювати. Ознаками некоректної роботи може бути недостатня кількість диму при використанні насоса малої потужності. Якщо встановити насос більшої потужності ніж необхідно, то в цьому випадки рідина не буде повністю випаровуватися, а її залишки будуть вилітати з термокамери разом з димом. Щоб такого не відбувалося то необхідно правильно і професійно підібрати насос-компресор.

Співробітники нашого сервісного центру допоможуть Вам правильно підібрати і при необхідності встановити насос в генератор диму. Також сервісний центр Lux SERVICE надає гарантію на всі ремонтні роботи терміном на три місяці.

Надаємо можливість підібрати і придбати Насоси за нормальною вартістю в онлайн магазині музичних інструментів https://luxpro.ua/ з доставкою по Києву. Также, Ви можете переглянути Джерела фонового звуку таких брендів як: Wizard, Light Studio, ProCab. Онлайн магазин ЛюксПро реалізовує доставку покупцям в містах: Житомир, Суми, Кам`янець-Подільський, а також в усі регіони України.

Фільтр
Вартість
  •  —  грн
Насоси з доставкою по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Дніпродзержинськ, Кіровоград, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Новоград-Волинський, Ужгород, Слов`янськ, Бердянськ, Павлоград, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Кам`янець-Подільський, Бровари, Бориспіль, Буковель, Іллічівськ, Шацьк, Шешори, Щолкіно, Васильків, Канів, Яремче, Здолбунів, Ірпінь, Буча, Боярка, Конотоп, Фастів, Миргород, Могилів-Подільський, Нова Каховка, Мукачево, Орджонікідзе, Нововолинськ, Новомосковськ, Обухів, Прилуки, Ніжин, Умань