Струни для смичкових інструментів

Кожен музикант, який віддав перевагу смичковим інструментам, обов'язково має змінний набір струн. Навіть при самому дбайливому ставленні струна може порватися: наприклад, якщо її туго натягнути під час налаштування. Крім цього, причиною може бути і просто механічний знос. У будь-якому випадку, зіпсована струна піддається тільки заміні, намагатися її відремонтувати або скріпити просто безглуздо.

Якісні струни для ваших інструментів

Професійні музиканти, що грають на струнно-смичкових інструментах, підтвердять, що насичений і чистий звук багато в чому визначається якістю струн. Тому економити на них не слід: є ризик втратити повноцінне звучання з усіма його мінімальними відтінками. В основному такі деталі роблять зі спеціальних металевих сплавів, які додатково обробляються. Така додаткова обробка дозволяє струнах служити якомога довше.
 
Отже, якісні струни можна розпізнати за кількома параметрами:
 
• матеріал. Найпоширенішими залишаються металеві варіанти - вони найбільш практичні і в той же час якісні:
• міцність. Струнні інструменти налаштовують шляхом натягування струни на кілочок, саме тому потрібно вибирати міцні моделі, щоб вони не рвалися кожен раз. В цілому, струни на грифі дуже туго натягнуті - інакше не вийде грати;
• дзвінкість. Це стане в нагоді для гри в техніці піццикато - звук має бути чутно добре.

Як правильно доглядати за струнами

Струни - це такі частини, музичних інструментів, які потребують ретельного догляду. Так, їх необхідно періодично очищати від пилу і забруднень м'якою ганчіркою. Особливо це корисно в тому випадку, якщо ви використовуєте крейда для позначення позицій пальців на грифі (так часто роблять в процесі навчання учнів молодших класів). Очищати краще відразу ж після занять.
 
Крім того, струни не повинні намокати і перебувати в приміщенні з підвищеною вологістю. Так вони почнуть іржавіти, втратять свою еластичність, що не будуть звучати так само дзвінко, як і раніше. Налаштуйте свій музичний інструмент правильно - якщо немає необхідності, то ні в якому разі не натягуйте їх занадто сильно.
 
Також приділіть увагу кілків. Якщо вони погано тримають стрій і слабшають, неодмінно вирішите це питання. Цілком ймовірно, що вони можуть бути винуватцями частою деформації струн.

Ми рекомендуємо купити Струни для смичкових інструментів за нормальною вартістю в каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете купити Світлодіодні LED стробоскопи таких брендів як: AKG, Nightsun, . Магазин https://luxpro.ua/ виробляє доставку які проживають в регіонах: Львів, Суми, Дніпродзержинськ і по всій Україні.