Інтернет магазин LuxproМузичні інструментиСмичкові інструментиСтруни для смичкових інструментів

Струни для смичкових інструментів

Кожен музикант, який віддав перевагу смичковим інструментам, обов'язково має змінний набір струн. Навіть при самому дбайливому ставленні струна може порватися: наприклад, якщо її туго натягнути під час налаштування. Крім цього, причиною може бути і просто механічний знос. У будь-якому випадку, зіпсована струна піддається тільки заміні, намагатися її відремонтувати або скріпити просто безглуздо.

Якісні струни для ваших інструментів

Професійні музиканти, що грають на струнно-смичкових інструментах, підтвердять, що насичений і чистий звук багато в чому визначається якістю струн. Тому економити на них не слід: є ризик втратити повноцінне звучання з усіма його мінімальними відтінками. В основному такі деталі роблять зі спеціальних металевих сплавів, які додатково обробляються. Така додаткова обробка дозволяє струнах служити якомога довше.
 
Отже, якісні струни можна розпізнати за кількома параметрами:
 
• матеріал. Найпоширенішими залишаються металеві варіанти - вони найбільш практичні і в той же час якісні:
• міцність. Струнні інструменти налаштовують шляхом натягування струни на кілочок, саме тому потрібно вибирати міцні моделі, щоб вони не рвалися кожен раз. В цілому, струни на грифі дуже туго натягнуті - інакше не вийде грати;
• дзвінкість. Це стане в нагоді для гри в техніці піццикато - звук має бути чутно добре.

Як правильно доглядати за струнами

Струни - це такі частини, музичних інструментів, які потребують ретельного догляду. Так, їх необхідно періодично очищати від пилу і забруднень м'якою ганчіркою. Особливо це корисно в тому випадку, якщо ви використовуєте крейда для позначення позицій пальців на грифі (так часто роблять в процесі навчання учнів молодших класів). Очищати краще відразу ж після занять.
 
Крім того, струни не повинні намокати і перебувати в приміщенні з підвищеною вологістю. Так вони почнуть іржавіти, втратять свою еластичність, що не будуть звучати так само дзвінко, як і раніше. Налаштуйте свій музичний інструмент правильно - якщо немає необхідності, то ні в якому разі не натягуйте їх занадто сильно.
 
Також приділіть увагу кілків. Якщо вони погано тримають стрій і слабшають, неодмінно вирішите це питання. Цілком ймовірно, що вони можуть бути винуватцями частою деформації струн.

Ми рекомендуємо купити Струни для смичкових інструментів за нормальною вартістю в каталозі світлового обладнання LuxPRO з доставкою в будь-який куточок Києва. Также, Ви можете купити Світлодіодні LED стробоскопи таких брендів як: AKG, Nightsun, . Магазин https://luxpro.ua/ виробляє доставку які проживають в регіонах: Львів, Суми, Дніпродзержинськ і по всій Україні.