• Монітор 49SH7PE-H
    • LG
    • 99 947грн
      В наявності
      Склад: Київ
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • 0
      Написати відгук
  • Монітор 49SH7PE-H
    Характеристики:
    • яскравість (типова): 665 кд / м²;
    • рамка: 11.9 мм (зверху, ліворуч і праворуч), 18 мм (знизу);
    • глибина: 54 мм;
    • інтерфейс: HDMI (2), DVI-D, RGB, USB, RJ45, RS232C, IR;
    • вбудовані динаміки 10Вт + 10Вт;
    • вбудований модуль харчування OPS, EMC Class "B".
Діагональ: 49"