    • Монітор 55LS75C-M
    • LG
    • 165 629грн
      В наявності
      Склад: Київ
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • 0
      Написати відгук
  • Монітор 55LS75C-M
    Характеристики:
    • тип екрану: IPS;
    • розмір екрану: 55 ";
    • дозвіл: 1920 x 1080 (FHD);
    • співвідношення сторін: 16: 9;
    • яскравість: 700 кд / м²;
    • рамка: 7.4 мм;
    • товщина: 32 мм;
Діагональ: 55"