• Монітор 34GN850-B
    • LG
    • 31 099грн
      Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
  • Монітор 34GN850-B
    Характеристики:
    • діагональ дисплея 34 ";
    • тип матриці IPS;
    • максимальна роздільна здатність екрану 3440 x 1440;
    • частота оновлення екрану 160 Гц;
    • співвідношення сторін 21: 9;
    • покриття антивідблиску;
    • час відгуку матриці 1мс (GtG);
    • максимальна кількість квітів 1.07 млрд;
    • технології синхронізації NVIDIA G-Sync;
    • інтерфейси і підключення 3 x USB 3.0, 2 х HDMI, 1 х DisplayPort, 1 х Audio combo port;
    • споживана потужність в режимі очікування 0.5 Вт;
    • VESA 100 х 100 мм;
    • особливості поворотний екран (Pivot), регулювання по висоті.
Діагональ: 34"