• Монітор VG32VQ1B
    • Asus
    • Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — НІ
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
  • Монітор VG32VQ1B
    Характеристики:
    • тип монітора Безрамковий, С вигнутим екраном, Геймерські;
    • діагональ дисплея 32 ";
    • тип матриці VA;
    • максимальна роздільна здатність екрану 2560 х 1440;
    • частота оновлення екрану 165 Гц;
    • співвідношення сторін 16: 9;
    • покриття Anti-Glare;
    • час відгуку матриці 1ms (MPRT);
    • максимальна кількість кольорів 16.7 млн;
    • ширина видимої області 6 97.34 мм;
    • висота видимої області 392.25 мм;
    • технології синхронізації AMD FreeSync;
    • інтерфейси і підключення 1 х DisplayPort, 3.5 mm Mini-Jack, 2 х HDMI;
    • споживана потужність в робочому режимі 28 Вт;
    • споживана потужність в режимі очікування 0.5 Вт;
    • VESA 100 х 100 мм;
    • вбудовані колонки 2 х 2 Вт;
    • особливості Регулювання нахилу, Поворот монітора (Swivel), Замок Кенсінгтона;
    • розміри з підставкою 709.75 x 507.12 x 213.77 мм;
    • розміри без підставки 709.75 x 426.15 x 87.33 мм;
    • вага без упаковки 7.25 кг;
    • вага з упаковкою 10.9 кг;
    • колір чорний.
Країна виробник: Тайвань
Діагональ: 32"