• Пластик  TCRSP2-10
    • Пластик TCRSP2-10

    • Aquarian
    • 547грн
      В наявності
      Склад: Одеса
      LUX-508960
    • Оплата:
      • Післяплатою — НІ
      • Готівкою при отриманні — НІ
      • Безготівковий розрахунок — ТАК
      • Кредит, розстрочка — ТАК
      • Картою Visa/MasterCard - ТАК
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — НІ
      • Самовивіз з магазину — НІ
      • Кур'єром по Києву — НІ
      • Нова Пошта — ТАК
      • Автолюкс — ТАК
    • Опис товару

      Двошаровий пластик з новою формулою напилення Z-100, який виробляється за допомогою технології Aquarian's Vacuum Process ™, яка усуває пухирці повітря і складки між шарами. Нове чорне напилення Z-100 від Aquarian тепер також є на пелюстках для томів серії Response-2. Та ж міцність, резонанс і проекція, за ті ж гроші як і на білому покритті Z-100

    • Доставка

      Ми проводимо доставку товарів в будь-який регіон України. Детальніше читайте в розділі ДОСТАВКА.

    • Гарантія
      Купуючи товари в LuxPRO, Ви можете обміняти або повернути їх, а на підставі гарантійного листа звернутися в сервісний центр. Вашій увазі пропонуються: УМОВИ ОБМІНУ І ПОВЕРНЕННЯ.
    • Оплата
      Наша компанія пропонує здійснити оплату за товар у вигляді готівкового розрахунку, безготівкової оплати, шляхом післяплати та в кредит. Детальніше в розділі: ОПЛАТА.
    • Програма лояльності
      Кожен клієнт при замовленні товару в інтернет-магазині LuxPRO™ отримує знижку на придбане обладнання з першої ж покупки. Детальніше про Програму Лояльності.
    • 0
      Написати відгук
  • Пластик  TCRSP2-10

    Двошаровий пластик з новою формулою напилення Z-100, який виробляється за допомогою технології Aquarian's Vacuum Process ™, яка усуває пухирці повітря і складки між шарами. Нове чорне напилення Z-100 від Aquarian тепер також є на пелюстках для томів серії Response-2. Та ж міцність, резонанс і проекція, за ті ж гроші як і на білому покритті Z-100.

    Характеристики:

    • двошаровий;
    • діаметр: 10".
Призначення: Пластик для барабана
Діаметр: 10"
Тип мембрани: 2 шари
Матеріал: Пластик
Колір: Білий
Країна виробник: США
Інші товари тієї ж серії:
  • Електронні барабани, перкусія - електроніка або ж живий звук?
    03.08.2016
    Електронні барабани, перкусія - електроніка або ж живий звук?

    Музика - це, напевно, найбільше явище в світі. Про музику знають і слухають все: від космонавтів до бедуїнів древніх племен. Проявів музики маса: радіо, телебачення, техніка, театр, кіно, транспорт та інші сфери діяльності людини. Наша стаття в деякій мірі допоможе вам зануриться в світ музики і розглянути її зсередини. 

    Попередня стаття допомогла нам з вами розібратися в принципах гри, нюансах і конструкції акустичних ударних інструментів, а саме акустичних барабанів. Сьогодні мова піде також про ударних інструментах, але в цей раз об'єктами нашого з вами уваги стануть електронні барабанні установки і перкусія.

Пластик TCRSP2-10 вибрати і придбати від кращого бренду Aquarian по оптовій вартості в каталозі музичних інструментів LuxPRO. Аксесуари для акустичних ударних для будь-яких цілей з доставкою в усі міста України. Вигідні пропозиції на Ударні інструменти в каталозі магазину https://luxpro.ua/. наберіть нашим консультантам на номер +38(095)714-3248 і ми допоможемо підібрати Ударні інструменти жителям регіонів: Рівне, Біла Церква, Луцьк
Переглянуті товари:
до порівняння у списку порівняння
10 164грн
до порівняння у списку порівняння
1 187грн