Підсилювач потужності 100V 4 all audio 4AA-Y8120
Трансляционный усилитель звука для колонок малой мощности, для фонового озвучивания помещений.
Характеристики:
- Усилитель мощности 100V - 120W;
- Встроенный AM/FM tuner;
- Встроенный MP3 плейер воспроизведения с USB/SD носителей (флешек).
| Країна виробник: | Китай |
| Тип підсилювача потужності: | Трансляційний |
| Рейтинг потужності: | 101-200 Вт |
- BOSCHдо порівняння у списку порівняння
7 458грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
2 068грн В наявності
-20%Neutrikдо порівняння у списку порівняння373грн298грнВ наявності
CRAFTдо порівняння у списку порівняння8 233грн Під замовлення
Плюси: Цена, небольшие размеры.
Мінуси: Нет
Відповідь адміністрації магазину:
Спасибо Вам за отзыв
ТОП-категорії:
- Трансляційні підсилювачі потужності опором 4 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності RCF
- Трансляційні підсилювачі потужності Yamaha
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 8-18 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності з виходом для 100В ліній
- Трансляційні інтегральні стереопідсилювачі
- Трансляційні попередні підсилювачі
- Трансляційні підсилювачі потужності MT-Power
- Трансляційні підсилювачі потужності TOA
- Трансляційні підсилювачі потужності Crown
- Трансляційні підсилювачі потужності класу D
- Трансляційні підсилювачі потужності Younasi
- Трансляційні підсилювачі потужності Ecler
- 1-канальні трансляційні підсилювачі потужності
- Трансляційні підсилювачі потужності JBL
- Трансляційні підсилювачі потужності Behringer
- Трансляційні підсилювачі потужності AMC
- Трансляційні підсилювачі потужності Omnitronic
- Трансляційні стереопідсилювачі
- Трансляційні підсилювачі потужності Alto Professional
- Трансляційні підсилювачі потужності Storm Audio
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 4-8 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності Arctic
- Трансляційні підсилювачі потужності SHOW
- Трансляційні підсилювачі потужності Electro-Voice
- Трансляційні підсилювачі потужності опором 20 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності Artone
- Трансляційні підсилювачі потужності Apart
- Трансляційні підсилювачі потужності LTC
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 4-16 Ом
- Підсилювачі звуку
- Трансляційні підсилювачі потужності dB Technologies
- Трансляційні підсилювачі потужності
- Трансляційні підсилювачі потужності BIG
- Трансляційні підсилювачі потужності BST
- Трансляційні підсилювачі потужності Klipsch
- 8-канальні трансляційні підсилювачі потужності
- Трансляційні підсилювачі потужності DV audio
- Трансляційні підсилювачі потужності Proel
- 5-канальні трансляційні підсилювачі потужності
- Трансляційні підсилювачі потужності опором 16 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності Cyrus
- Трансляційні підсилювачі потужності BERG
- Трансляційні підсилювачі потужності JB sound
- 2-канальні трансляційні підсилювачі потужності
- Трансляційні підсилювачі потужності Monacor
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 4-6 Ом
- Трансляційні підсилювачі потужності AllAudio
- Трансляційні підсилювачі потужності до 30 Вт
- Трансляційні підсилювачі потужності L-Frank Audio
- Трансляційні підсилювачі потужності опором від 2-8 Ом