Акустична система ABTS-M10
Напольная акустика ABTS-M10
Портативна акустична система AKAI ABTS-M10 - відмінний аудіододаток, якому знайдеться місце на кухні, в спальні, в офісі, на дачі і взагалі в будь-якому місці і в будь-який час, що підходить для прослуховування музики. Годинники з будильником не дадуть загубитися в часі, а безліч мультимедійних функцій не дозволять нудьгувати без музики. Якісний звук в компактному корпусі. Підтримка функції "повтор сигналу" і можливість включити два будильника на різний час, а також Ви зможете встановити улюблену радіостанцію замість звичного сигналу будильника.
Характеристики:
- будильник (радіо / сигнал);
- регульована підсвічування;
- Hi-Fi звук з сильним басом;
- підтримка: Bluetooth / AUX / FM / TF карта;
- версія Bluetooth 4.2;
- вихідна потужність: 6 Вт х 2;
- частотний діапазон: 65 Гц-18,5 кГц;
- співвідношення сигнал / шум ≥80дБ;
- вбудована літієва батарея 2200 мАч;
- вхід: DC 5 В.
| Країна виробник: | Японія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 3" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Портативна акустична система |
| Формат акустики: | 1.0 |
| Живлення: | Від мережі, Від акумулятора |
| Колір: | Чорний |
| Застосування: | Для дому |
| Інтерфейси: | 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth, FM тюнер, USB |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Гарантія: | 2 роки |
| Вага: | >1 кг |
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
ТОП-категорії:
- Портативна акустика з радіо
- Портативна акустика Polk Audio
- Портативна акустика з Bluetooth
- Портативна акустика Harman Kardon
- Портативна акустика MARSHALL
- Портативна акустика NGS
- Портативна акустика Monster
- Портативна акустична система
- Портативна акустика DreamWave
- Портативна акустика Sky Sound
- Портативна акустика Yamaha
- Портативна акустика FENDER
- Портативна акустика BRAVEN
- Портативна акустика JBL
- Портативна акустика для ноутбука
- Портативна акустика для будинку
- Акустичний комплект для домашнього озвучування
- Портативна акустика BIG
- Портативна акустика з акумулятором
- Портативна акустика Magnat
- Портативна акустика Kenwood
- Портативна акустика Jarre Technologies



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)







































.png)

.jpg)