Акустична система PB-5.2T IP Black
Напольная акустика PB-5.2T IP Black
Акустична система PB-5.2T IP Black для передачі звукового сигналу в приміщеннях ресторанів, торгових центрів, кафе, готелях, офісах, спортивних клубах. Вимагає настінного монтажу. Пластиковий корпус з металевими гратами, кронштейн в комплекті. Кілька режимів роботи. Має рівень захисту IP65, що дозволяє використовувати ці системи на вулиці (OUTDOOR).
Характеристики:
- двосмуговий настінний гучномовець 5 "+1.5";
- частотний діапазон: 100 - 18000 Hz;
- потужність гучномовця: 100V - 7,5W-15W-30W;
- потужність гучномовця: 70V - 3,75W-7,5W-15W;
- режими роботи: 100V + 8 Ом;
- чутливість: 89 dB;
- звуковий тиск: 103 dB;
- ABS структура корпусу;
- габарити: 255 x 178 х155 мм;
- вага: 3,1 кг;
- колір чорний.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 5" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 89 дБ |
| Місце встановлення: | Підвісна |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Застосування: | Для дому, Для презентацій |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >5 кг |
- DV audioдо порівняння у списку порівняння
1 954грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
1 554грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
2 087грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
1 865грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
1 732грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
1 554грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
1 465грн В наявності - DV audioдо порівняння у списку порівняння
1 332грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 000грн В наявності
-
01.08.2025
Комплексні AV-рішення від LuxPRO це не просто звук, світло й дисплеї. Це атмосфера, яку ви створюєте, емоції, які залишаються, і техніка, яка працює бездоганно. Ми беремо на себе повний цикл від ідеї до інсталяції щоб ваш простір звучав, світився й вражав.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
ТОП-категорії:
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Настінні акустичні системи



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)












































.jpg)