Акустична система SAROS SR4T-B-T
Напольная акустика SAROS SR4T-B-T
Акустична система Crestron SAROS SR4T-B-T серії Saros ™ характеризуються рівномірним розподілом звуку, високою потужністю і природне звучання завдяки використанню титанових купольних твитеров, високоефективних низькочастотних динаміків і точно налаштованих кросоверів. Вони забезпечують чудову передачу мови і відтворення всіх відтінків музики і можуть використовуватися в самих різних приміщеннях.
Характеристики:
- двухполосная вмонтовується на поверхні система;
- поліпропіленовий низькочастотний динамік з окантовкою з тканини, що гасить вібрацію, що видає глибокі баси і чисті середні частоти;
- два фазоінвертора, що підвищують якість звучання низьких частот;
- рупорний титановий динамік високих частот, що видає чисті високі частоти і забезпечує ефективне управління спрямованістю;
- вбудований багатовідвідні трансформатор потужністю 30 Вт (70/100 В);
- жорстка конструкція з ABS-пластика з алюмінієвими гратами з порошковим захисним покриттям;
- гнучка система кріплення QuickBall з можливістю повороту системи на 360 ° без використання інструментів.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 4" |
| Рейтинг потужності : | 61-100 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Матеріал корпуса: | Поліпропілен |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 89 дБ |
| Місце встановлення: | Підвісна |
| Застосування: | Для дому, Для презентацій |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >3 кг |
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 000грн В наявності
-
01.08.2025
Комплексні AV-рішення від LuxPRO це не просто звук, світло й дисплеї. Це атмосфера, яку ви створюєте, емоції, які залишаються, і техніка, яка працює бездоганно. Ми беремо на себе повний цикл від ідеї до інсталяції щоб ваш простір звучав, світився й вражав.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
ТОП-категорії:
- Настінні акустичні системи
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Настінні гучномовці для систем оповіщення
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)








































.jpg)