Елемент лінійного масиву MUSE 118 FSCA
Елемент лінійного масиву MUSE 118 FSCA
MUSE 118 FSCA - лінійний масив, потужність: 1200/2400 W. Частотний діапазон: 33Hz - 100 kHz. НЧ динаміки: 1 x 18 "- 3.5" котушка. Max. SPL cont / peak: 135/139 dB. Вхідний опір: 22 Kohm. Роз'єми: XLR. Розміри: 652 x 500 x 750 mm. Вага: 67 kg.
Характеристики:
- потужність: 1200/2400 W;
- частотний діапазон: 33Hz - 100 kHz;
- НЧ динаміки: 1 x 18 "- 3.5" котушка;
- мax. SPL cont / peak: 135/139 dB;
- вхідний опір: 22 Kohm;
- роз'єми: XLR;
- розміри: 652 x 500 x 750 mm;
- вага: 67 kg.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 18" |
| Рейтинг потужності : | 1001-1500 Вт, 1500 Вт та більше |
| Категорія : | Елемент лінійного масиву |
| Матеріал корпуса: | Поліпропілен |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 135 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Макс. вхідний опір: | 22 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >100 кг |
- Cabletechдо порівняння у списку порівняння
4 050грн В наявності
-
09.09.2023
Пропонуємо на ваш вибір акустичний комплект від невеличкого кафе до повноцінної концертної площадки як для аматорів так і для професійних виконавців. В нашому ассортименту ви знайдете усе це, на будь який смак, ціну та побажання в потужності чи кольорі. Фахівці нашої компанії проведуть повний комплекс послуг від підбору до налаштування у вас на об'єкті під ключ.
-
11.07.2023
Сучасне свiтлове та звукове обладнання, перелік організаційних робіт від підбору до встановлення та налаштування.
Практичний кейс по виконаним роботам на одному із обєктів, що виконала компанія LuxPRO.
ТОП-категорії:
- Настінні лінійні масиви
- Активний комплект акустики (лінійний масив)
- Активні сабвуфери для лінійних масивів
- Лінійні масиви QSC
- Лінійні масиви JB sound
- Лінійні масиви L-Acoustics
- Гучномовець (лінійний масив)
- Лінійні масиви ParkAudio
- Лінійні масиви JBL
- Пасивні сабвуфери для лінійних масивів
- Лінійні масиви Peavey
- Концертні лінійні масиви
- Лінійні масиви dB Technologies
- Підлогові лінійні масиви
- Модуль лінійного масиву
- Лінійні масиви NGS
- Підвісні лінійні масиви
- Активні лінійні масиви
- Лінійні масиви FBT
- Лінійні масиви RCF
- Лінійні масиви MAG
- Лінійні масиви BIG
- Лінійні масиви Ohm
- Лінійні масиви
- Лінійні масиви MACKIE
- Лінійні масиви Electro-Voice
- Лінійні масиви TOA
- Пасивні лінійні масиви



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































