Настінна акустична система TS-C 20-500/T
Настінний гучномовець IC Audio TS-C 20-500/T
IC Audio TS-C 20-500/T - настінна акустична система, завдяки своїй конструкції, звукова система стійка, як до погодних умов, так і до механічних впливів (виробником особливо підкреслюється опірність обладнання до ударів м'ячем), що дозволяє використовувати дану колонку як зовні, так і всередині - в спортивних залах, аудиторіях і ін .;
Передбачено чотириступінчасту перемикання видаваної потужності - від 5 до 20 Вт, що дозволяє налаштувати обладнання максимально гнучко; Стандартний колір алюмінієвого корпусу - сріблястий, однак порошкове напилення іншого кольору можна замовити і купити у виробника окремо; Доданий в комплекті кронштейн для кріплення на сцену робить монтаж системи простим і зручним навіть для неспеціаліста.
Характеристики:
- тип: акустична пасивна звукова колона;
- динаміки: 4 ";
- номінальна потужність: RMS - 20 Вт, 100 В (20, 15, 10, 5 Вт);
- частотний діапазон: 210 Гц - 11 кГц;
- чутливість: SPL (1 м) - 110,7 dB;
- покриття: H / V - 270 ° / 155 °;
- розмір: 510 x 100 x 92 мм;
- матеріал: алюміній;
- всепогодну: IP66;
- кріплення в комплекті;
- вага: 3,2 кг;
- колір білий.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 4" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Пасивна акустична колонка , Гучномовець |
| Матеріал корпуса: | Алюмінієвий корпус |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Білий |
| Чутливість: | 110 дБ |
| Місце встановлення: | Настінна |
| Ступінь захисту: | IP66 |
| Застосування: | Для фонового звуку, Для оповіщення |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >5 кг |
-70%IC Audioдо порівняння у списку порівняння11 616грн3 485грнВ наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Настінні акустичні системи
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Настінні гучномовці для систем оповіщення



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































