Empty - сторінка №2
Мобільна автономна АС JB12RECHARG350+MP3/FM/Bluetooth+DC-DC INVERTOR
Мобільна автономна акустична система JB12RECHARG350+MP3/FM/Bluetooth+DC-DC INVERTOR
Вперше застосований високовольтний інвертор 12V DC - 30 V DC, що збільшило потужність в 2.5 рази в порівнянні зі звичайними 12В автономними акустичними системамиХарaктерістики:
-
- Потужність: 350W700W (max)
- ВЧ: 50W (25mm) НЧ: 300W-12 "woofer
- Вбудований з дисплеєм MP3 USB / SDcard плеєр, FM тюнер
- Функція підключення зовнішніх пристроїв через Bluetooth
- Новітні Вбудовані два UHF радіо мікрофона 600-800 МНz
- Дистанційний пульт управління
- Вбудований ефектор - Delay
- Частотний діапазон: 40Hz-20KHz
- Чутливість (1W / 1M): 96dB
- Входи: 2Mic, 1Line, 1USB, 1SD card, 1FM
- Еквалайзер 2-х смуг
- Автономна роботу 8 годин від інтегрованого акумулятора
- Вбудований зарядний пристрій для акумулятора
- Індикація заряду батареї
- Напруга живлення - AC 220V або DC 12V
Габаритні розміри:
-
- Розмір в упакованому вигляді: 425x355x650 мм
- Вага з упаковкою: 14.449999809265 кг
- Повний обсяг: 0.098068997263908 m3
Мобільна автономна акустична система JB12RECHARG-MP3 буде незамінна в ході виступу артистів і політиків на відкритих площах, відкриття і проведення акцій в магазинах / салонах а також просто для музичного супроводу заходу та проведенні заміських вечірок - де основна проблема, це відсутність стаціонарного напруги 220 В для акустичних систем!Прості в експлуатації мобільні колонки допоможуть забезпечити найкращий ефект від виступу. Чіткість звучання, компактність + мобільне розгортання музичного супроводу ... все це ви зможете знайти в автономній акустичної системі JB12RECHARG-MP3.-
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 12" |
| Рейтинг потужності : | 201-400 Вт |
| Категорія : | Автономна акустична система |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі, Від акумулятора |
| Колір: | Чорний |
| Форма корпусу: | Прямокутна |
| Чутливість: | 95 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дому, Для дискотеки, Для караоке, Для вечірки, Для гітари |
| Інтерфейси: | Bluetooth, FM тюнер, MP3 плеєр, SD роз'єм, USB, Два радіомікрофона |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Вага: | >20 кг |
- MaximumAдо порівняння у списку порівняння
1 530грн В наявності
- Proelдо порівняння у списку порівняння
45грн В наявності - Proelдо порівняння у списку порівняння
85грн В наявності
-
19.03.2026
Автономні акустичні системи оптимальне рішення для тих, хто цінує мобільність, універсальність та якісний звук у будь-яких умовах.
Незалежно від того, чи ви організовуєте захід, проводите тренінг або виступаєте на вулиці - правильно підібрана система стане надійним інструментом для досягнення ваших цілей.
-
26.09.2025
Автономні акустичні системи з мікрофоном це практичне рішення для концертів, презентацій, свят та виїзних заходів. Вони поєднують у собі високу якість звучання, простоту підключення і мобільність. Такі системи не потребують додаткового обладнання: достатньо підключити мікрофон або увімкнути улюблений трек через Bluetooth чи USB. У статті розглянемо переваги, особливості вибору та популярні моделі автономних акустичних систем, доступних у каталозі LuxPRO.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
- Відгуки 11 — 14 (всього 14)
- 12
Приобрел для выступлений на небольших площадках. Спасибо за рекомендованный товар, блютуз отлично ловит, микрофоны мощные, звук хороший
Плюси: Колесики, с ручкой
Відповідь адміністрації магазину:
Добрый день Валентин Спасибо за отзыв. Хорошего Вам саунда.
|
Какая разница между
EV12RECHARGMP3? Спасибо. Цена одинаковая.
Відповідь адміністрації магазину:
Здравствуйте, JB12RECHARGMP3 и EV12RECHARGMP3 - отличаются только корпусами, начинка, управление, звучание - одинаковые.
|
Який радіус дії мікрофонів і чи вистачить для озвучення залу до 100-150 чоловік. Дякую.
Відповідь адміністрації магазину:
Радиус до 60 метрів, для залу краще використовувати пару колонок але потужність і однеї на мою думку вистачить, в залежності для чого - для вокалу маловато для виступу достатньо. Модель є в шоу румі, приходьте послухайте.
|
Здравствуйте! Интересует Акустическая система JB12LA (или аналоги, для уличных мероприятий на 50-500 человек). Насколько оптимально будет использование данного девайса?. А так же условия оплаты, доставки, гарантия. С уважением, Анатолий. Мариуполь.
Відповідь адміністрації магазину:
Здравствуйте, Анатолий! На наш взгляд лучше для таких целей все же использовать EV15RECHARG-MP3, более мощную акустическую систему. Оплата - нал или безнал, Доставка - НП, Интайм, гарантия - 6 месяцев.
|
- Відгуки 11 — 14 (всього 14)
- 12



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































