Монітор 27UK850-W
Монітор 27UK850-W
Характеристики:
- діагональ дисплея 27 ";
- тип матриці IPS;
- максимальна роздільна здатність екрану 3840 x 2160;
- співвідношення сторін 16: 9;
- час відгуку матриці 5мс;
- яскравість 450 кд / м2;
- контрастність статична 1000: 1;
- максимальна кількість квітів 1.07 млрд;
- інтерфейси і підключення DisplayPort, 2 х HDMI, USB-C, mic jack;
- VESA 100х100 мм;
- вбудовані колонки 2 х 5 Вт;
- регулювання по висоті, поворотний екран (Pivot);
- споживана потужність в робочому режимі 50 Вт;
- споживана потужність в режимі очікування 0.3 Вт;
- розміри з підставкою 613 х 234 х 560 мм;
- розміри без підставки 613 х 45 х 364 мм;
- вага без упаковки 6.1 кг;
- колір сріблясто-білий.
| Діагональ: | 27" |
| Дозвіл: | 3840 x 2160 |
| Тип матриці: | IPS |
| Smart TV: | немає |
| Wi-Fi: | немає |
- LGдо порівняння у списку порівняння
Studio Evolutionдо порівняння у списку порівняння165 900грн В наявності
ТОП-категорії:
- Широкоформатні ПК монітори 29 дюймів
- Full HD монітори для ПК з роздільною здатністю 1920х1080
- Монітори Acer
- Широкоформатні ігрові монітори 32 дюйма для ПК
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ: 28 дюймов
- Монітори для роботи і розваг з діагоналлю 23 дюйма
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ 24 дюйми
- Монітори c діагоналлю 27 "для ПК