Монітор 27MP58VQ-P
Монітор 27MP58VQ-P
Характеристики:
- діагональ дисплея 27 ";
- тип матриці IPS;
- максимальна роздільна здатність екрану 1920 х 1080;
- співвідношення сторін 16: 9;
- підсвічування WLED;
- покриття Anti-Glare;
- час відгуку матриці 5мс;
- яскравість 250 кд / м2;
- максимальна кількість кольорів 16.7 млн;
- крок між пікселями, мм 0.3;
- інтерфейси і підключення 1 x HDMI, 3.5 mm Mini-Jack, VGA, DVI;
- VESA відсутня;
- регулювання нахилу;
- споживана потужність в робочому режимі макс. 29 Вт;
- розміри з підставкою 634.1 x 204.7 x 469.5 мм;
- розміри без підставки 634.1 x 91.1 x 382.7 мм;
- вага з упаковкою 6.0 кг;
- вага без упаковки 4.3 кг;
- колір чорний.
| Діагональ: | 27" |
| Дозвіл: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці: | IPS |
| Smart TV: | немає |
| Wi-Fi: | немає |
- LGдо порівняння у списку порівняння
Studio Evolutionдо порівняння у списку порівняння165 900грн В наявності
ТОП-категорії:
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ: 28 дюймов
- Монітори для персонального комп'ютера - дозвіл: 1920x1200
- Монітори c діагоналлю 27 "для ПК
- Монітори для роботи і розваг з діагоналлю 23 дюйма
- Монітори Acer
- Full HD монітори для ПК з роздільною здатністю 1920х1080
- Широкоформатні ігрові монітори 32 дюйма для ПК
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ: 25 "