Монітор 24BK550Y-B
Монітор 24BK550Y-B
Характеристики:
- діагональ дисплея 24 ";
- тип матриці IPS;
- максимальна роздільна здатність екрану 1920 х 1080;
- співвідношення сторін 16: 9;
- підсвічування WLED;
- покриття Anti-Glare;
- час відгуку матриці 5мс;
- інтерфейси і підключення 3.5 mm Mini-Jack, VGA, USB, DisplayPort, HDMI, DVI;
- VESA 100х100 мм;
- вбудовані колонки є;
- поворот монітора (Swivel), регулювання нахилу, регулювання по висоті, поворотний екран (Pivot);
- споживана потужність в робочому режимі 27 Вт;
- споживана потужність в режимі очікування 0.3 Вт;
- колір чорний.
| Діагональ: | 24" |
| Дозвіл: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Тип матриці: | IPS |
| Smart TV: | немає |
| Wi-Fi: | немає |
- LGдо порівняння у списку порівняння
Studio Evolutionдо порівняння у списку порівняння165 900грн В наявності
ТОП-категорії:
- Монітори Acer
- Широкоформатні ігрові монітори 32 дюйма для ПК
- Full HD монітори для ПК з роздільною здатністю 1920х1080
- Монітори для персонального комп'ютера - дозвіл: 1920x1200
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ: 28 дюймов
- Монітори для персонального комп'ютера - діагональ: 25 "