Акустична система MERCURY 7.2 BLACK OAK
Акустична система Tannoy MERCURY 7.2 BLACK OAK
Полична акустика Tannoy MERCURY 7.2 BLACK OAK - 2 смугова, 8-омная. Колір чорний. Максимальна потужність підсилювача 100 Вт, частотний діапазон від 42 до 32000 Гц. Підійде для використання в домашніх доумов і невеликих кімнатах.
Характеристики:
- мінімальна рекомендована потужність, Вт - 20;
- максимальна потужність, Вт - 100;
- розмір НЧ динаміка, в дюймах - 6;
- кількість смуг - 2;
- мінімальна частота, Гц - 42;
- опір, Ом - 8;
- тип ВЧ динаміка - купольний;
- тип НЧ динаміка - конусний;
- матеріал ВЧ динаміка №1 - тканина;
- матеріал НЧ динаміка - папір;
- розмір ВЧ динаміка №1, в дюймах - 1,1;
- активна / пасивна - пасивна;
- клеми - гвинтові, стандарт;
- кількість ВЧ динаміків - 1;
- кількість динаміків - 2;
- максимальна частота, Гц - 32000;
- чутливість, дБ / Вт / м - 89;
- частота поділу кросовера - 3400 Гц;
- тип - полична акустика;
- обробка - плівка;
- акустичне оформлення - з фазоінвертором;
- колір чорний;
- колір пилезащитной сітки - чорний;
- вага кг - 5;
- висота, мм - 292;
- ширина, мм - 193;
- глибина, мм - 266.
| Країна виробник: | Великобританія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 6" |
| Рейтинг потужності : | 61-100 Вт |
| Категорія : | Пасивна акустична колонка |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 89 дБ |
| Місце встановлення: | Настільна / полична |
| Застосування: | Для дому |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 40 - 54,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | 28 - 34,9 кГц |
| Вага: | >5 кг |
-44%Tannoyдо порівняння у списку порівняння24 816грн13 897грнВ наявності
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
-
08.01.2021
Професійні акустичні системи є основним товаром, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Без них неможливо провести концерт, виступ, послухати музику чи зробити оголошення. Як вибрати ідеальний варіант, який не тільки виконає всі покладені на нього функції з озвучування, але і впишеться в інтер'єр приміщення, а також бюджет, що виділяється на його придбання. Отже, у цій статті йтиметься про особливості професійних АС, ми дамо практичні поради щодо вибору акустичних системи, які краще вибрати, які купити колонки для весілля, а які для дому. І звичайно ж відповімо на запитання, для чого потрібні професійні акустичні системи.
ТОП-категорії:
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)








































.jpg)
.png)