Модуль лінійного масиву Cluster Q8
Модуль лінійного масиву Cluster Q8
Cluster Q8 - інсталяційний модуль лінійного масиву, заснований на чотирьох 6-дюймових НЧ-динаміках і двох 1-дюймових ВЧ-драйвери з 1,75 "звуковою котушкою, забезпечуючи 8-градусний кут розкриття. Надійний корпус і ретельно розроблені компоненти роблять систему ідеальною опцією для фіксованих інсталяцій різних розмірів. Можна користуватися в водонепроникною версії.
Характеристики:
- тип: інсталяційний модуль лінійного масиву;
- частотний діапазон (-10дБ): 100 - 19000 Гц;
- максимальний звуковий тиск: 142 дБ;
- чутливість (1Вт / 1м): 98 дБ НЧ;
- чутливість (1Вт / 1м) (детально): 98 дБ НЧ / 113 дБ ВЧ;
- НЧ динамік: 4x 6 ", 1,75" VC;
- ВЧ драйвер: 2x 1 ", 1,75" VC;
- горизонтальне покриття: 90 °;
- вертикальний кут розкриття: 8 °;
- імпеданс: 8 Ом НЧ / 16 Ом ВЧ;
- номінальна потужність: 520 Вт НЧ;
- номінальна потужність (детально): 520 Вт НЧ / 100 Вт ВЧ;
- роз'єми підключення: клемна колодка;
- розміри (ШxВxГ): 480x371x299 мм;
- маса нетто: 24 кг;
- маса брутто: 26,5 кг;
- установка: вбудована система підвісу;
- матеріали корпусу: фанера; зносостійка фарба;
- сітка: сталева сітка, полімерна захисна сітка.
| Країна виробник: | Україна |
| Динаміки (конфігурація) : | 4 x 6" |
| Рейтинг потужності : | 401-600 Вт |
| Категорія : | Елемент лінійного масиву |
| Матеріал корпуса: | Фанера |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 98 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова, Настінна |
| Застосування: | Для дискотеки, Для концертних майданчиків, Для вечірки |
| Макс. вхідний опір: | 8-16 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Гарантія: | 3 роки |
| Вага: | >20 кг |
- MAGдо порівняння у списку порівняння
112 484грн Під замовлення - MAGдо порівняння у списку порівняння
112 484грн Під замовлення - MAGдо порівняння у списку порівняння
112 484грн Під замовлення - MAGдо порівняння у списку порівняння
102 279грн Під замовлення - MAGдо порівняння у списку порівняння
102 279грн Під замовлення - MAGдо порівняння у списку порівняння
102 279грн Під замовлення - MAGдо порівняння у списку порівняння
102 258грн Під замовлення - MAGдо порівняння у списку порівняння
102 258грн Під замовлення
-
01.03.2026
У кожній сучасній компанії, яка прагне до швидкої і ефективної роботи обов'язково повинні бути присутніми конференц зал або переговорна кімнати для швидкого і ефективного обміну інформацією та обговорення подальшої системи розвитку. Саме для таких цілей призначені сучасні конференційні системи, які вже не обмежуються мікрофонами з однією кнопкою, а виросли до цілих багатофункціональних цифрових комплексів персонально для кожного делегата на нараді. З усіма нововведеннями сучасних конференційних систем ми пропонуємо Вам ознайомитися в цій статті.
-
07.10.2021
Всі димери відрізняються широким модельним рядом, вони можуть відрізнятися не тільки за своїми можливостями, внутрішніми характеристиками, типом підключення, але і за зовнішнім дизайном. При виборі димера необхідно звернути увагу, чи відповідає його потужність загальної потужності ламп. Більшість сучасного світлового устаткування не розрахована до роботи з диммером. Не підходять: світлодіоди та люмінесцентні лампи. Якщо все ж таки здійснити подібне підключення, то при регулюванні потужності за допомогою диммера, не призначені для роботи з ним лампи, моментально виходитимуть з ладу. Докладніше про особливості та характеристики диммерів, а також за яким принципом вони працюють - читайте у підготовленій нами статті.
-
21.01.2020
Сценічне, звукове та світлове обладнання для будинка культури
ТОП-категорії:
- Модуль лінійного масиву
- Лінійні масиви TOA
- Лінійні масиви Electro-Voice
- Лінійні масиви JB sound
- Концертні лінійні масиви
- Лінійні масиви FBT
- Лінійні масиви QSC
- Лінійні масиви
- Пасивні лінійні масиви
- Пасивні сабвуфери для лінійних масивів
- Лінійні масиви MAG
- Лінійні масиви JBL
- Лінійні масиви NGS
- Активні лінійні масиви
- Лінійні масиви RCF
- Лінійні масиви ParkAudio
- Лінійні масиви L-Acoustics
- Підвісні лінійні масиви
- Активний комплект акустики (лінійний масив)
- Настінні лінійні масиви
- Підлогові лінійні масиви
- Лінійні масиви dB Technologies
- Лінійні масиви BIG
- Активні сабвуфери для лінійних масивів
- Лінійні масиви MACKIE
- Лінійні масиви Ohm
- Гучномовець (лінійний масив)
- Лінійні масиви Peavey



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































.png)


