• Підсилювач потужності PVA-2P500
    • BOSCH
    • Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — НІ
    • Опис товару
      Підсилювач потужності має наступні функції: виходи підсилювача з плаваючим напругою 100 або 70 В; високоефективні блоки підсилювача, виконані за технологією класу D; виходи захищені від простоїв і короткого замикання; робота від мережі 120-240 В (50/60 Гц) і/або від аварійного резервного джерела 24 В пост. струму; електронно збалансовані входи; функція контролю температури; функції контрольного сигналу пілот-тон і контролю замикання на землю через контролер PVA-4CR12 або маршрутизатор PVA-4R24; процесорний управління всіма функціями.
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
    Підсилювач BOSCH PVA-2P500 призначений для роботи в системі аварійного оповіщення. Він являє собою високоефективні аудіо підсилювач з потужністю 2x500 Вт, здатний працювати як від мережі змінного струму, так і від джерела постійного струму. В підсилювачі передбачений режим економії енергії. Підсилювач потужності BOSCH PVA-2P500, як правило, використовується як, аудіо підсилювач системи, де управління здійснюється за допомогою контролера через шину CAN, але також існує можливість автономного режиму роботи підсилювача потужності BOSCH PVA-2P500.
    Характеристики:
    • номінальний опір навантаження (вихідна потужність): 100 В - 20 Ом (500 Вт), 70 В - 10 Ом (500 Вт);
    • номінальна вихідна потужність, 1 кГц, КНС <= 1%: 2500 Вт;
    • номінальна напруга на вході: +6 дБВ;
    • макс. розмах напруги, середньоквадратичне значення, 1 кГц, КНІ <= 1%, без навантаження: 100 В 33,2 дБ, 70 В 36,2 дБ;
    • максимальна ємність навантаження: 2 мкФ;
    • рівень вхідного сигналу, макс.: +18 дБВ (9,75 В, середньоквадратичне);
    • частотна характеристика, контр. 1 кГц, номінальне навантаження, -3 дБ: від 50 Гц до 25 кГц;
    • вхідний опір, активний збалансований: 20 кОм;
    • відношення «сигнал-шум» (амплітудно-зважений):> 104 дБ;
    • вихідний шум (амплітудно-зважений): <-62 дБВ;
    • перешкоди, контр. 1 кГц <-85 дБ;
    • топологія вихідного каскаду: клас D, трансформаторний, плаваючий;
    • пусковий струм: 2 А;
    • пусковий струм через п'ять секунд: 1,3 А;
    • запобіжник: T6,3 A (вбудований);
    • запобіжник на пост. ток: 30 A (вбудований);
    • замикання на землю: R <50 кОм;
    • порт CAN BUS: 2 x RJ-45, 10-500 кбіт/с;
    • охолодження: вентилятори з контролем температури з струмом повітря спереду назад;
    • робоча температура: від -5 °C до +45 °C;
    • клас безпеки: клас I;
    • електромагнітні умови: E1, E2, E3;
    • розміри пристрою: 19 дюймів, 2 HU, 483 ✕ 88,2 ✕ 391 мм;
    • вага нетто: 16,5 кг;
    • вага з упаковкою: 19 кг.
Країна виробник: Німеччина
Тип підсилювача потужності: AV-ресивер
Опір: 20 Ом
Клас підсилювача: З виходом для 100В ліній