Настінна акустична система HYB158-2TB
Настінна акустична система HYB158-2TB
Настінна акустична система HYB158-2TB - настінна пасивна колонка для професійного озвучування приміщень і систем трансляції.
Модель поєднує компактний розмір, достатню потужність та захист від вологи, що робить її універсальним рішенням для фонового звуку, мовних повідомлень і оповіщень в комерційних та громадських просторах.
Характеристики:
- водонепроникна настінна колонка;
- потужність: 6 Вт; 70/100В + 8 Ом;
- частотний діапазон: 120Hz-20KHz;
- чутливість: 81дБ;
- розміри динаміків: НЧ 3", ВЧ 1/2";
- робоча температура: -20~60;
- матеріал: ABS-пластик;
- алюмінієва сітка.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 3" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 81 дБ |
| Місце встановлення: | Настінна |
| Застосування: | Для фонового звуку, Для оповіщення |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Макс. частота відтворення: | 35 кГц и более |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >1 кг |
L-Frank Audioдо порівняння у списку порівняння1 013грн В наявності
L-Frank Audioдо порівняння у списку порівняння2 903грн В наявності
L-Frank Audioдо порівняння у списку порівняння2 903грн В наявності
L-Frank Audioдо порівняння у списку порівняння2 498грн В наявності
L-Frank Audioдо порівняння у списку порівняння2 498грн В наявності
L-Frank Audioдо порівняння у списку порівняння2 025грн В наявності
L-Frank Audioдо порівняння у списку порівняння2 025грн В наявності
L-Frank Audioдо порівняння у списку порівняння4 388грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
ТОП-категорії:
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Настінні акустичні системи
- Настінні гучномовці для систем оповіщення



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































.jpg)