• Акустична система MAD-CENTER100BK
    • MADISON
    • Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — НІ
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
    Особливості:
    1. USB і SD входи на лицьовій панелі.
    2. FM-тюнер 87.5 - 108 MHz.
    3. Функція BlueTooth.
    4. DSP еквалайзер з 7 попередньо встановленими.
    5. Функція повтору.
    6. USB зарядний пристрій на задній панелі.
    7. Лінійний вхід.
    8. Пульт ДУ в комплекті.
    Характеристики:
    • динаміки - 2 x 3 "?? (7,5 см), 1 (бічний) x 5 ??" (13 см);
    • потужність, (RMS / max) - 50 Вт / 100 Вт (при опорі 4 Ом);
    • КНІ - <2%;
    • частотний діапазон - 40 Гц - 20 кГц;
    • відношення сигнал / шум -> 75 дБ;
    • вхідний опір (line) - 500 мВ;
    • споживана потужність - 50 Вт;
    • живлення - 220 - 240 V, 50/60 Гц;
    • розміри - 220 x 120 x 915 мм;
    • колір чорний;
    • вага - 6.7 кг.
Динаміки (конфігурація) : 2 х 3"
Категорія : Активна акустична колонка
Формат акустики: 1.0
Колір: Чорний
Місце встановлення: Підлогова
Інтерфейси: Bluetooth, FM тюнер, SD роз'єм, USB
Макс. частота відтворення: 20 - 24,9 кГц