Настінний гучномовець eCURVE104WH
Настінний гучномовець eCURVE104WH
eCURVE104WH - це двосмуговий корпусний гучномовець, з кріпленням на стіну. Дана модель має високий рівень імпедансу, що дозволяє підключити до гучномовця декілька систем в паралель.Гучномовець поставляється в комплекті з кріпленням, виконаний із міцного пластику, має підпружинені вхідні термінали.Характеристики:
- RMS потужність: 40 W;
- частотний діапазон: (-3 dB) 80Гц - 20кГц;
- розміри (без аксесуарів): 207 x 143 x 179 мм;
- номінальний опір 16Ω;
- вага :1,45 kg.
| Динаміки (конфігурація) : | 1 х 4" |
| Рейтинг потужності : | 31-60 Вт |
| Категорія : | Гучномовець |
| Матеріал корпуса: | Пластиковий корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Колір: | Білий |
| Форма корпусу: | Вигнута |
| Місце встановлення: | Настінна |
| Застосування: | Для дому, Для лаунжа, Для фонового звуку, Для оповіщення |
| Макс. вхідний опір: | 8-16 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 20 - 24,9 кГц |
| Вага: | >3 кг |
- ECLERдо порівняння у списку порівняння
3 484грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
38грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
70грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 465грн В наявності
-
17.02.2023
Озвучування різних типів приміщень в Україні - пріоритетний напрямок діяльності нашої компанії. Багаторічний досвід роботи в даній сфері дозволяє нам знаходити надійні і якісні інсталяційні рішення для будь-якого бару, ресторану, кафе, конференц-зали та багатьох інших будівель громадського та приватного призначення. В даному огляді ми розповімо про акустичних системах Hi-Fi і Hi-End в ролі фонового оповіщення, озвучування за допомогою трансляційній акустики, аварійні системи оповіщення. Але все ж рекомендуємо при покупці і установці даного обладнання, звернутися до наших фахівців, які абсолютно безкоштовно проведуть консультацію поїх підбору а при необхідності і установку всього комплексу систем фонового озвучування.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
-
09.08.2019
Підсилювач це серце будь-якої професійної аудіосистеми, особливо коли мова йде про трансляції, концерти, конференції чи озвучення великих просторів. Неправильно підібраний підсилювач може призвести до перегріву обладнання, спотворень, втрати потужності або передчасного виходу з ладу акустичних систем. Цей матеріал чіткий покроковий гайд, який допоможе підібрати трансляційний підсилювач під ваші реальні потреби.
ТОП-категорії:
- Акустичний комплект для фонового озвучування приміщень
- Вуличні настінні системи оповіщення
- Настінні акустичні системи
- Настінні гучномовці для систем оповіщення



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































.jpg)