Акустична система F501S Piano Gloss Black
Акустична система F501S Piano Gloss Black
Акустична система F501S Piano Gloss Black. Вбудована запатентована система дифузорів BassTrax Tractrix Diffuser System забезпечує рівномірне розсіювання низьких частот на 360 градусів, мінімізуючи проблеми з розміщенням у приміщенні. вишукана естетика з передовими аудіотехнологіями за найкращою у своєму класі ціною F501S оснащена перемикачем контролю присутності для індивідуального відтворення середніх частот, що дозволяє наповнити кімнату звучанням як любителям музики, так і домашнього кінотеатру.Характеристики:
- Тип системи 2½-ходові, спрямовані донизу, з дифузором BassTraxTMTractrix;
- Рекомендована потужність підсилювача (Вт RMS) 30 – 150;
- Безперервна вихідна потужність (Вт RMS) 75;
- Чутливість (2,83 В @ 1 м) 90 дБ;
- Номінальний опір 8 Ом;
- Частотна характеристика (-6 дБ, типова приміщення) 36 Гц – 34 кГц;
- Комплектація динаміка 1 x 150 мм IsoFlareTM, низько-/середньочастотний динамік з 25 мм компресійним твіттером з магнієвим куполом;
- Частота кросовера 250 Гц та 1,7 кГц;
- Тип кросовера 2-й порядок низьких частот; 1-й порядок високих частот;
- Регулювання системи Контроль присутності +/- 3 дБ (2,5 – 5,0 кГц);
- Розміри – ВхШхГ 984 x 250 x 317 мм (38,7 x 9,84 x 12,5”);
- Вага нетто – кожний 18,6 кг (41,0 фунтів);
- Чорний дуб, натуральний горіх, чорний глянець;
- Конструкція корпусу Високоміцний МДФ із великою внутрішньою арматурою.
| Країна виробник: | Італія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 6" |
| Рейтинг потужності : | 101-200 Вт |
| Категорія : | Пасивна акустична колонка |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Живлення: | Від мережі, Від USB, Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 90 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для дому, Для кінозалу, Для конференц-залу, Для студії, Для офісу |
| Макс. частота відтворення: | 35 кГц и более |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >15 кг |
- Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
216 000грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
22 950грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
35 100грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
56 250грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
99 000грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
43 650грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
43 650грн В наявності - Fyne Audioдо порівняння у списку порівняння
43 650грн В наявності
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
07.01.2022
Ми багато говоримо про акустику, не виняток і ця стаття, в якій йтиметься про вибір акустичної системи для дому. Коли ми купуємо ту чи іншу річ, ми чітко розуміємо, для чого ми її беремо, в даному випадку це як правило для озвучування комп'ютера або домашнього кінотеатру. Акустичні системи, що застосовуються в домашньому користуванні, мають ряд особливостей: дизайн, потужність, зручність у використанні. Як вибрати вибрати акустичні системи для комп'ютера або перегляду кінозалу ви завжди зможете дізнатися зателефонувавши нашим менеджерам а також приїхавши в наш демо зал, в якому наочно побачите, помацаєте і, звичайно ж, почуєте найбільш популярні моделі.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
-
08.01.2021
Професійні акустичні системи є основним товаром, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Без них неможливо провести концерт, виступ, послухати музику чи зробити оголошення. Як вибрати ідеальний варіант, який не тільки виконає всі покладені на нього функції з озвучування, але і впишеться в інтер'єр приміщення, а також бюджет, що виділяється на його придбання. Отже, у цій статті йтиметься про особливості професійних АС, ми дамо практичні поради щодо вибору акустичних системи, які краще вибрати, які купити колонки для весілля, а які для дому. І звичайно ж відповімо на запитання, для чого потрібні професійні акустичні системи.
ТОП-категорії:
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































.jpg)
.png)