Акустичний комплект MRC-6002
Акустичний комплект MRC-6002
Акустичний комплект с MRC-3024 широкосмуговий динамік, оснащений високоякісним 5-дюймовим вуфером потужністю 6 Вт. Корпус виконано з ABS пластику та металевої захисної решітки. Гучномовець простий в установці завдяки простій монтажній системі з двома затискачами.
Характеристики:
SKY SOUND MRC-6002:
- Потужність RMS: 2*50 Вт;
- Тип НЧ-динаміка: поліпропіленовий дифузор;
- Розмір НЧ-динаміка: 6,5 дюйма;
- Тип твітера: Майлар;
- Розмір твітера: 0,5 дюйма;
- Частотний діапазон: 80 Гц - 20 кГц;
- Чутливість (1 м / 1 Вт): 88 дБ;
- Номінальний опір: 4 Ом;
- Аудіовхід: 4,8 мм / 2,8 мм;
- Рівень захисту: IP66;
- Колір: Білий;
- Розмір вирізу: R134 мм;
- Монтажна глибина: 60 мм;
- Габаритні розміри: R179 * 80 мм;
- Вага: 0,71 кг.
Sky Sound MRP-3700:
- Екран: 2" РК-екран;
- Керування: кнопкове;
- Джерело аудіосигналу: FM/USB/Bluetooth/AUX;
- Аудіо формати: MP3, WMA, OGG, FLAC, AAC, APE, AC3, ATRA, DTS;
- Вихідна потужність: 20 Вт + 20 Вт RMS;
- Вихідний опір: 4-8 Ом;
- Діапазон відтворюваних частот: 20 Гц - 20 кГц;
- Відношення сигнал/шум: 90 дБ;
- Частота приймача FM: 87. 5 - 108 МГц;
- Підтримка карт пам'яті та флешок: USB, miniSD-карта до 16 Гб;
- Керування по Bluetooth: двостороннє;
- Дальність приймача Bluetooth: 10M ≤;
- Доп. функції: еквалайзер, таймер;
- Дистанційний пульт: є;
- Джерело живлення: AC100-240В;
- Габаритні розміри: 85*85*60 мм;
- Монтажний короб: 80*80*54 мм;
- Вага: 0,4 кг.
| Країна виробник: | Китай |
| Динаміки (конфігурація) : | 2 х 6,5" |
| Рейтинг потужності : | 1-30 Вт, 61-100 Вт |
| Категорія : | Акустичний комплект |
| Матеріал корпуса: | Металевий корпус |
| Кількість смуг : | Широкосмугова |
| Живлення: | Від підсилювача |
| Колір: | Білий |
| Чутливість: | 88 дБ |
| Місце встановлення: | Вбудована |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Застосування: | Для фонового звуку, Для оповіщення |
| Інтерфейси: | Bluetooth, Пульт ДУ |
| Макс. вхідний опір: | 4 Ом |
| Макс. частота відтворення: | 35 кГц и более |
| Площа озвучування: | Невеликі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | < 1 кг |
Sky Soundдо порівняння у списку порівняння22 950грн В наявності
Sky Soundдо порівняння у списку порівняння10 665грн В наявності
Sky Soundдо порівняння у списку порівняння10 980грн В наявності
Sky Soundдо порівняння у списку порівняння15 795грн В наявності
Sky Soundдо порівняння у списку порівняння17 145грн В наявності
Sky Soundдо порівняння у списку порівняння17 145грн В наявності
Sky Soundдо порівняння у списку порівняння17 145грн В наявності
Sky Soundдо порівняння у списку порівняння27 045грн В наявності
- Soundkingдо порівняння у списку порівняння
37грн В наявності - Soundkingдо порівняння у списку порівняння
67грн В наявності - Sky Soundдо порівняння у списку порівняння
3 000грн В наявності
-
27.11.2025
Настінна акустика є практичним рішенням для озвучення офісів, магазинів, ресторанів та інших комерційних приміщень. Такі колонки забезпечують рівномірне звучання, займають мінімум місця та гармонійно виглядають у будь якому інтер’єрі. На LuxPRO представлені низькоомні та трансляційні моделі різної потужності, включно з варіантами для вулиці. Настінні колонки легко монтуються на кронштейн і під’єднуються до трансляційних підсилювачів або звичайних аудіосистем. У каталозі доступні бренди JBL, RCF, Bosch, Apart Audio, Fonestar та інші. Вибирайте настінну акустику для якісного озвучення і замовляйте з доставкою по Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
09.09.2023
Пропонуємо на ваш вибір акустичний комплект від невеличкого кафе до повноцінної концертної площадки як для аматорів так і для професійних виконавців. В нашому ассортименту ви знайдете усе це, на будь який смак, ціну та побажання в потужності чи кольорі. Фахівці нашої компанії проведуть повний комплекс послуг від підбору до налаштування у вас на об'єкті під ключ.



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)











































.png)



