• Трансляційний підсилювач MPVZ250.6
    • Omnitronic
    • 36 009грн
      В наявності
      Склад: Мукачево
      LUX-533795
    • Оплата:
      • Післяплатою — ТАК
      • Готівкою при отриманні — ТАК
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      MPVZ250.6 - трансляційний підсилювач, 6 зон із регуляторами гучності
    • 0
      Написати відгук
    Характеристики:
    • для ліній: 70/100, 4 - 16 Ом;
    • потужність: 250 Вт;
    • входи: 1 х mic (Combo XLR/Jack) + 2 х mic (1/4" Jack) + 3 x line (RCA);
    • виходи: 1 x line (RCA) + виходи на акустичку на болтах;
    • особливості: 2-смуговий еквалайзер на майстер каналі; функція сирени;
    • плеєр: вбудований USB-SD MP3-плеєр з LCD та керуванням по ІЧ-пульту;
    • розміри: 483 х 92 х 385 мм;