• Монітор 32" S32AG500P HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 165Hz, 1ms
    • Samsung
    • 12 599грн
      Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      Монітор 32" S32AG500P HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 165Hz, 1ms. Втеча в виклик реальності реалізм. Щільність пікселів в 1.7 рази вища, ніж у FHD, ви можете дивитися ігри, як ніколи раніше. Панель IPS забезпечує чіткі кольори та широкий кут огляду 178º для чіткості з будь-якої точки зору. Завдяки більшій кількості пікселів і більшій глибині гри стали ближче до реальності, ніж будь-коли раніше
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
    Монітор 32" S32AG500P HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 165Hz, 1ms. Вражаюча графіка HDR10. Калейдоскоп відтінків робить ігрові сцени яскравішими, ніж будь-коли раніше. Розкрийте секрети, приховані в тінях, завдяки глибоким темним відтінкам чорного, сяючим білим кольорам і видатній роздільній здатності.
    Характеристики:
    • діагональ екрану: 32";
    • співвідношення сторін: 16:9;
    • тип матриці: IPS;
    • частота поновлення: 165 Гц;
    • час відгуку: 1 мс;
    • поверхня екрану: матова;
    • яскравість дисплея: 350 кд/м²;
    • технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync, nVidia G-Sync;
    • кут огляду горизонтальний: 178°;
    • максимальна кількість кольорів: 16.7 млн; HDR: HDR10; sRGB: 99 %;
    • відеороз'єми: 1× DisplayPort (вхід), 1× HDMI;
    • аудіороз'єми: вихід;
    • ергономіка: регулювання по висоті, орієнтація пейзаж/портрет (Pivot);
    • кут нахилу: -2...22°;
    • VESA: 100×100 мм;
    • енергоспоживання (макс.): 48 Вт;
    • енергоспоживання (стандарт): 30 Вт;
    • енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт;
    • розміри: 714.6×602.6×311.1 мм;
    • вага: 8 кг.
Країна виробник: Корея
Діагональ: 32"
Тип матриці: IPS
Smart TV: немає
Wi-Fi: немає
  • Як правильно вибрати монітор для комп'ютера? Основні критерії для покупки.
    Як правильно вибрати монітор для комп'ютера? Основні критерії для покупки.
ТОП-категорії:
Монітор 32" S32AG500P HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 165Hz, 1ms підібрати і придбати від найкращих брендів Samsung по оптовій вартості в каталозі музичного обладнання https://luxpro.ua/. Монітори на будь-який смак з доставкою по Києву. Дивіться і замовляйте також Техніка для офісу і дому в онлайн каталозі LuxPRO. Напишіть прямо зараз нашим консультантам на телефонний номер +38(044)221-1148 і ми допоможемо вибрати Техніка для офісу і дому покупцям, які проживають в містах: Миколаїв, Ужгород, Павлоград