• Монітор 27" S27A600U HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 75Hz
    • Samsung
    • 9 999грн
      Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Опис товару
      Монітор 27" S27A600U HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 75Hz. Функціональність недоступна раніше. Під час перегляду улюбленого фільму або роботи над новим проектом скористайтеся перевагами нового рівня чіткості. Це пов'язано з збільшенням щільності пікселів майже 1,7 разу проти щільністю пікселів для екранів формату Full HD. QHD роздільна здатність забезпечує більше можливостей в режимі багатозадачності або при створенні чудових відео та графіки
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
    Монітор 27" S27A600U HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 75Hz. Насолоджуйтесь будь-яким контентом з виключно точним кольором і деталізацією. Широкий діапазон кольорів, майже безмежна кількість відтінків і підтримка технології HDR10 роблять темні кольори темнішими, а найяскравішими ще яскравішими. Тепер кожен фрагмент контенту тішить око та сприймається саме так, як задумав автор.
    Характеристики:
    • діагональ екрану: 27";
    • співвідношення сторін: 16:9;
    • тип матриці: IPS;
    • частота поновлення: 75 Гц;
    • час відгуку: 5 мс;
    • поверхня екрану: матова;
    • яскравість дисплея: 300 кд/м²;
    • технологія адаптивного оновлення екрана: AMD FreeSync;
    • кут огляду горизонтальний: 178°;
    • максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд;
    • HDR: HDR10;
    • sRGB: 99%;
    • відеороз'єми: 1× DisplayPort (вхід), 1× HDMI;
    • аудіороз'єми: вихід;
    • USB-хаб: 3× USB 3.0;
    • ергономіка: регулювання по висоті, орієнтація пейзаж/портрет (Pivot);
    • кут нахилу: -2...25°;
    • VESA: 100×100 мм;
    • енергоспоживання (стандарт): 29 Вт;
    • енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт;
    • розміри (без підставки): 615.5×368.2×42.7 мм;
    • розміри: 615.5×551.9×196.4 мм;
    • вага (без підставки): 4.4 кг;
    • вага: 6.4 кг.
Країна виробник: Корея
Діагональ: 27"
Тип матриці: IPS
Smart TV: немає
Wi-Fi: немає
  • Монітори для персонального комп'ютера - наші рекомендації при покупці
    Монітори для персонального комп'ютера - наші рекомендації при покупці
  • Як правильно вибрати монітор для комп'ютера? Основні критерії для покупки.
    Як правильно вибрати монітор для комп'ютера? Основні критерії для покупки.
ТОП-категорії:
Монітор 27" S27A600U HDMI, DP, USB, MM, IPS, 2560x1440, 75Hz підібрати і купити від найкращих брендів Samsung по актуальній ціні в каталозі інтернет магазину звукового обладнання LuxPRO. Монітори на будь-який смак з доставкою по Києву і всій Україні. Вигідні пропозиції на Техніка для офісу і дому в онлайн каталозі ЛюксПро. Наберіть прямо зараз нашим експертам на телефонний номер +38(093)853-9748 і ми допоможемо купити Техніка для офісу і дому покупцям в: Кропивницький, Кременчук, Мелітополь