Елемент лінійного масиву WPS
Елемент лінійного масиву WPS
MARTIN AUDIO WPS – це універсальний, передовий лінійний масив з піковим звуковим тиском у 133 дБ, розроблений для невеликих та середніх турів та інсталяцій, що вимагають високу потужність з невеликою вагою та займаним простором. Завдяки зразковій стабільності охоплення та чудовому звучанню, гнучкість WPS робить його ідеальною акустичною системою для живого звуку та інсталяцій у театрах, концертних залах та молитовних будинках. WPS можна використовувати як фронтальну, задню або бічну підтримку для більших систем WP.
MARTIN AUDIO WPS - це пасивна 3-смугова акустична система, яка поєднує драйвери з високою щільністю в дуже компактному корпусі. Вона має НЧ-драйвери 2 x 8", СЧ-драйвери 4 x 4" та компресійні ВЧ-драйвери 4 x 1", завантажені литим ВЧ-рупором, який займає всю ширину корпусу, визначаючи постійну спрямованість горизонтального охоплення 100° для ВЧ- і СЧ-секцій.
4-дюймові СЧ-драйвера навантажені компресією для підвищення ефективності і входять до стінок рупора через кільцеві щілини поряд з горловиною ВЧ для ефективного підсумовування з хвильовим фронтом ВЧ. У ВЧ-секції чотири 1-дюймові компресійні драйвери надають чистий верхній діапазон без різкості і спотворень, характерних для пристроїв більшого формату.
8-дюймові НЧ-драйвера встановлені за стінками НЧ-рупора з невеликим об'ємом повітря перед кожним драйвером, що збільшує вихідну потужність у верхній межі робочого діапазону. НЧ-отвори рознесені по горизонталі, щоб забезпечити зручне керування горизонтальною діаграмою низьких частот.
Для розширеного нижнього діапазону акустичну систему MARTIN AUDIO WPS краще поєднувати з кардіоїдним сабвуфером SXC118 або його підвісним варіантом - SXCF118.
Характеристики:
- тип: Концертна;
- вид: пасивні;
- застосування: Лінійний масив;
- розмір широкосмугового дифузора: 8";
- кількість смуг: 3;
- потужність: до 1500 Вт;
- роз'єм: Speakon;
- мікрофонний вхід: Ні;
- Bluetooth: Ні;
- вбудований акумулятор: Ні;
- колір чорний;
- опір: 6 Ом;
- розмір НЧ: "2 х 8";
- розмір ВЧ: "4 x 4";
- розмір СЧ: "4 x 1";
- частотний діапазон: 70 Гц – 18 кГц (-3 дБ);
- звуковий тиск: 133 дБ (пік);
- частота кросовера: 520 Гц, 1.6 кГц (пасивний);
- входи: 2 x NL4;
- матеріал корпусу: Фанера з берези та тополі;
- комплектність: Штука;
- додатково: 2 ручки;
- гарантія: 12 місяців;
- розміри товару (без упаковки): 650 х 261 х 400 мм;
- вага без пакування (нетто): 27 кг.
| Країна виробник: | Великобританія |
| Динаміки (конфігурація) : | 2 x 8" |
| Рейтинг потужності : | 1001-1500 Вт |
| Категорія : | Елемент лінійного масиву |
| Матеріал корпуса: | Фанера |
| Кількість смуг : | 3-смугова |
| Живлення: | Від мережі |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 133 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Застосування: | Для концертних майданчиків |
| Макс. вхідний опір: | 6 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 55 Гц і вище |
| Макс. частота відтворення: | 18 - 19,9 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >30 кг |
Monacor Iдо порівняння у списку порівняння41 517грн Під замовлення- Biamp Apartдо порівняння у списку порівняння
42 364грн Під замовлення
-
09.09.2023
Пропонуємо на ваш вибір акустичний комплект від невеличкого кафе до повноцінної концертної площадки як для аматорів так і для професійних виконавців. В нашому ассортименту ви знайдете усе це, на будь який смак, ціну та побажання в потужності чи кольорі. Фахівці нашої компанії проведуть повний комплекс послуг від підбору до налаштування у вас на об'єкті під ключ.
-
11.07.2023
Сучасне свiтлове та звукове обладнання, перелік організаційних робіт від підбору до встановлення та налаштування.
Практичний кейс по виконаним роботам на одному із обєктів, що виконала компанія LuxPRO.
ТОП-категорії:
- Лінійні масиви Ohm
- Лінійні масиви TOA
- Лінійні масиви QSC
- Лінійні масиви FBT
- Модуль лінійного масиву
- Лінійні масиви Peavey
- Активні лінійні масиви
- Пасивні сабвуфери для лінійних масивів
- Лінійні масиви ParkAudio
- Підвісні лінійні масиви
- Лінійні масиви Electro-Voice
- Підлогові лінійні масиви
- Активні сабвуфери для лінійних масивів
- Лінійні масиви dB Technologies
- Лінійні масиви NGS
- Лінійні масиви RCF
- Активний комплект акустики (лінійний масив)
- Лінійні масиви JB sound
- Гучномовець (лінійний масив)
- Настінні лінійні масиви
- Лінійні масиви MAG
- Лінійні масиви L-Acoustics
- Лінійні масиви BIG
- Лінійні масиви
- Концертні лінійні масиви
- Лінійні масиви JBL
- Лінійні масиви MACKIE
- Пасивні лінійні масиви



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)
















































