Активна АС NS-333
Активна акустична система NS-333 Black
2-смугові АС акустичне призупинення. Моделі серії EF (Elliptical Form) оснащені конусами Waveguide horn, вуферами з PMD-мембранами (Polymer-injected Mica Diaphragm) і внутрішньої розводкою Monster Cable найвищого класу, що забезпечують можливість відтворення цифрових аудіосигналів звукового супроводу фільмів і музичних джерел. Плюс традиційна для Yamaha елегантна чорна полірована обробка корпусу.
Характеристики:
- тип - 2-Way Bass-Reflex Speaker System;
- НЧ-динаміки - 13cm PMD cone;
- ВЧ-динамік - 2.5cm aluminium dome with Waveguide horn;
- діапазон відтворюваних частот - 60 Hz-35 kHz;
- номінальна вхідна потужність - 60 W;
- максимальна вхідна потужність - 150 W;
- чутливість - 87 dB / 2.83 V / 1 m;
- частота кросовера - 3 kHz;
- імпеданс - 6 ohms;
- габарити (ШхВхГ) - 200 x 320 x 213 mm;
- маса - 5.5 kg / unit.
| Країна виробник: | Японія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 5" |
| Рейтинг потужності : | 101-200 Вт |
| Категорія : | Активна акустична колонка |
| Матеріал корпуса: | Дерев'яний корпус |
| Кількість смуг : | 2-смугова |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 88 дБ |
| Застосування: | Для дому, Для лаунжа, Для караоке, Для вечірки |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >10 кг |
- Pioneerдо порівняння у списку порівняння
51 034грн В наявності - JBLдо порівняння у списку порівняння
4 399грн В наявності - Music Hallдо порівняння у списку порівняння
26 580грн Під замовлення
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
23.04.2021
У наш час на ринку професійної звукової техніки багато різного устаткування. І коли нам необхідно придбати якийсь обладнання ми губимося в розмаїтті всього того що може нам сьогодні запропонувати ринок. Для того щоб Ви змогли зробити свій вибір більш легким в пошуку професійного звукового акустичного обладнання ми написали цю статтю. У статті ви познайомитеся з найбільш поширеними акустичними системами, з їх застосуванням для конкретно поставлених завдань, а також з деякими особливостями по налаштуванню акустичних систем за допомогою звукових процесорів.
-
08.01.2021
Професійні акустичні системи є основним товаром, який ми пропонуємо нашим клієнтам. Без них неможливо провести концерт, виступ, послухати музику чи зробити оголошення. Як вибрати ідеальний варіант, який не тільки виконає всі покладені на нього функції з озвучування, але і впишеться в інтер'єр приміщення, а також бюджет, що виділяється на його придбання. Отже, у цій статті йтиметься про особливості професійних АС, ми дамо практичні поради щодо вибору акустичних системи, які краще вибрати, які купити колонки для весілля, а які для дому. І звичайно ж відповімо на запитання, для чого потрібні професійні акустичні системи.
ТОП-категорії:
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Jamo
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Magnat
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END B & W
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для будинку
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Sonus Faber
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Klipsch
- Акустика для дома
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END для комп'ютера
- Акустичний комплект для домашнього озвучування приміщень
- Акустичні системи HI-FI & Hi-END Yamaha



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)
















































.png)