• Трансляційний підсилювач PROX-240Z
    • Fonestar
    • 36 891грн
      Немає в наявності
      Доставка:
      • Безкоштовна доставка — ТАК
    • Програма лояльності
    • Повідомити при наявності
    • 0
    PROX-240Z ідеально підходить для роботи з системами оповіщення та фонового озвучування з напругою 100 В або акустичними системами на низькоомних лініях: у комерційних приміщеннях, освітніх та виставкових центрах, барах, ресторанах тощо.
    Характеристики:
    • серія: PROX Series;
    • кількість каналів: 4;
    • наявність процесора: Ні;
    • наявність мікшера: Так;
    • можливість роботи на трансляційні лінії: Ні;
    • номінальна потужність: 240 Вт;
    • коефіцієнт гармонічних спотворень: <1% на 1 кГц;
    • співвідношення сигнал/шум: > 77 дБ;
    • програвач: 1 x USB-порт; Bluetooth-ресивер; FM-плеєр;
    • імпеданс: 4 Ом;
    • робоча температура: 0 – 40°C;
    • висота силильника: 89 мм;
    • довжина підсилювача: 433 мм;
    • ширина підсилювача: 360 мм;
    • вага підсилювача: 11.5 кг;
    • колір чорний;
    • у комплекті: FM-антена; Кріплення Fonestar MA-2N для монтування в річку U2 (89.9 мм); Кабель живлення; Bluetoot-антени.
Країна виробник: Франція
Опір: 4 Ом