Сабвуфер BS-12WP
Сабвуфер BS-12WP
BS-12WP - сабвуфер з фазоінвертором, розроблений для використання із серією BT середньо-високочастотних кабінетів, що розширюють низькочастотну характеристику. Цю шафу традиційної форми можна сховати біля стіни або під сидінням.
При багаторазовому використанні BS-12WP може охоплювати велику кімнату і чудово вписуватися в інтер'єр. Стриманий дизайн з шестигранними гратами спереду та акриловим текстурним покриттям, а також кількома вбудованими точками кріплення для бічних щічних тримачів забезпечує високоякісний зовнішній вигляд, який підходить для будь-якого застосування.
Задня сполучна пластина оснащена сальником IP54.
Харaктеристики:
- імпеданс: 8 Ом;
- керування потужністю (AES): 300 Вт (безперервно);
- макс. керування потужністю (AES): 600 Вт (програма), 1200 Вт (пік 10 мс);
- діапазон частот (-10 дБ), що використовується: 38 Гц – 110 Гц;
- розсіювання: всеспрямований;
- чутливість 2,83 В/1 м: 95 дБ;
- макс. рівень звукового тиску: 122 дБ безперерв., 128 дБ пік.;
- розміри (В х Ш х Г мм): 333,3 х 400 х 606;
- вага (кг): 23;
- рекомендоване посилення: 300-600 Вт;
- системний контролер: рішення Омега DSP;
- акустичні кабелі: мінімум – 2 x 2,5 мм2, переважно – 2 x 4 мм2;
- компоненти: 1 х 12-дюймовий драйвер низькочастотний;
- вуглецево-нейтральна, виготовлена вручну полімерна конструкція із міцною стійкою до подряпин чорною текстурованою фарбою, ударостійка сталева решітка з логотипом Omega.
| Країна виробник: | Англія |
| Динаміки (конфігурація) : | 1 x 12" |
| Рейтинг потужності : | 201-400 Вт, 401-600 Вт, 1001-1500 Вт |
| Категорія : | Активний сабвуфер |
| Матеріал корпуса: | Поліпропілен |
| Живлення: | Від мережі, Від підсилювача |
| Колір: | Чорний |
| Чутливість: | 95 дБ |
| Місце встановлення: | Підлогова |
| Ступінь захисту: | IP54 |
| Застосування: | Для дискотеки, Для караоке, Для фонового звуку, Для вечірки |
| Інтерфейси: | Speakon |
| Макс. вхідний опір: | 8 Ом |
| Мін. частота відтворення: | 30 - 39,9 Гц |
| Макс. частота відтворення: | до 18 кГц |
| Площа озвучування: | Великі приміщення |
| Гарантія: | 1 рік |
| Вага: | >25 кг |
AllAudioдо порівняння у списку порівняння1 516грн В наявності
-36%
Bespecoдо порівняння у списку порівняння1 637грн1 046грнВ наявності
-20%Clarityдо порівняння у списку порівняння475грн380грнВ наявності- Athleticдо порівняння у списку порівняння
1 480грн В наявності
-
16.10.2025
Сабвуфер це акустична система, яка відтворює найнижчі частоти та додає глибини будь-якому звучанню. Він підсилює бас і створює повне відчуття присутності музики або ефектів у кіно. У каталозі LuxPRO представлені активні й пасивні сабвуфери для домашнього прослуховування, студій звукозапису та концертних майданчиків. Вибирайте моделі від провідних брендів JBL, Yamaha, Behringer, Polk Audio, Wharfedale. Замовляйте потужні сабвуфери з гарантією якості та доставкою по всій Україні.
-
30.06.2025
LuxPRO пропонує комплексні звукові рішення для будь-яких просторів - від ресторану до театру. Ми створюємо системи, які не просто звучать, а формують атмосферу, керують емоціями й залишають враження. Понад 1000 реалізованих проєктів і офіційне обладнання топових брендів. Ми ваша гарантія якості.
-
21.10.2022
Системи фонового звуку, як і системи оповіщення, останнім часом набули стрімкого поширення. Погодьтесь, зараз навіть біля мобільної кав'ярні ми можемо чути приємну музику і цим само умовно відгороджуємось від ранкового натовпу, що стрімголов поспішає зайнятись своєю щоденною рутинною роботою. І справа тут не в каві. Справа в звуковому оформленні.
ТОП-категорії:
- Сабвуфери MAG
- Сабвуфери City Sound
- Сабвуфери потужністю 601-1000 Вт
- Сабвуфери MACKIE
- Сабвуфери BIG
- Сабвуфери DYNACORD
- Сабвуфери RCF
- Сабвуфери ParkAudio
- Сабвуфери для презентацій
- Сабвуфери Pioneer
- 2-смугові сабвуфери
- Сабвуфери Klipsch
- Сабвуфери L-Acoustics
- Сабвуфери для фонового звуку
- Сабвуфери Kramer
- Сабвуфери з АВС пластика
- Сабвуфери для дому
- Сабвуфери Biema
- Сабвуфери для караоке
- Настольно / поличні сабвуфери
- Сабвуфери з фанери
- Сабвуфери в пластиковому корпусі
- Сабвуфери з 6.35 мм (Jack)
- Сабвуфери з полістиролу
- Сабвуфери для лаунжу
- Сабвуфери JBL
- Сабвуфери AllAudio
- Сабвуфери з USB
- 8-смугові сабвуфери
- Сабвуфери з акумулятором
- Білі сабвуфери
- Сабвуфери Tannoy
- Сабвуфери Apart
- Сабвуфери NGS
- Сабвуфери для дискотеки
- Сабвуфери вагою> 1 кг
- Сабвуфери Behringer
- Сабвуфери Phonic
- Сабвуфери Ohm
- Сабвуфери KUSTOM
- Сабвуфери FBT
- Всепогодні сабвуфери
- Сабвуфери з RCA
- Сабвуфери для кінотеатру
- Сабвуфери QSC
- Сабвуфери з дерева / MDF
- Сабвуфери для вулиці
- Трапецієподібні сабвуфери
- Сабвуфери Soundking
- Сабвуфери LTC
- Вбудовувані сабвуфери
- Пасивні сабвуфери
- Активний сабвуфер Electro-Voice
- Сабвуфери Premiere acoustics
- Сабвуфери TURBOSOUND
- Сабвуфери з Powercon
- Сабвуфери PreSonus
- Сабвуфери AMC
- Сабвуфери Yamaha
- Сабвуфери потужністю 1500 Вт і більше
- Прямокутні сабвуфери
- Сабвуфери Omnitronic
- Сабвуфери TOA
- Стельові сабвуфери
- Сабвуфери HECO
- Сабвуфери для студії
- Сабвуфери dB Technologies
- Сабвуфери B52
- Автономні сабвуфери
- Пасивний сабвуфер dB Technologies
- Підлогові сабвуфери
- Сабвуфери D.A.S.
- Сабвуфери FENDER
- Сабвуфери Jamo
- Сабвуфери для оповіщення
- Сабвуфери потужністю 201-400 Вт
- Сабвуфери для вечірок
- Сабвуфери HK Audio
- 3-смугові сабвуфери
- Сабвуфери B & W
- Сірі сабвуфери
- Коричневі сабвуфери
- Сабвуфери потужністю 1001-1500 Вт
- Дизайнерські сабвуфери
- Сабвуфери Peecker Sound
- Сабвуфери IBIZA
- Сабвуфери JB sound
- Сабвуфери потужністю 401-600 Вт
- Сабвуфери з живленням від мережі
- Сабвуфери з Bluetooth
- Сабвуфери Martin Audio
- Активні сабвуфери
- Сабвуфери GEMINI
- Сабвуфери LINE6
- Сабвуфери Genelec
- Сабвуфери BST



.jpg)






.jpg)
.jpg)





.jpg)









































.jpg)

